کوچین آمل، نایب قهرمان لیگ دسته یک بسکتبال کشور

کوچین آمل، نایب قهرمان لیگ دسته یک بسکتبال کشور

درفینال رقابتهای لیگ دسته یک بسکتبال باشگاههای کشور در رده بزرگسالان ، تیم کوچین آمل (زیر مجموعه باشگاه ورزشی کاله مازندران) تنها نماینده بسکتبال استان مازندران در مقابل تیم شورا و شهرداری قزوین قرار گرفت.

در اولین فینال این بازیها که بصورت دو بازی از سه بازی انجام شد تیم کوچین آمل با هدایت رضا نوری از مربیان سرشناس و ارزنده بابلی توانست حریف خود را با نتیجه ۷۱ بر ۶۸ شکست دهد.
در دومین بازی فینال این تیم نماینده قزوین بود که ۸۲-۶۶ به پیروزی رسید و به این ترتیب کار به تساوری و بازی سوم کشانده شد.
در سومین بازی فینال تیم کوچین آمل با اینکه با شایستگی بازی را انجام داد ولی بهرحال چون حضور خود را در رقابتهای لیگ برتر فصل آینده مسجل کرده بود از تمامی نیروی خود استفاده نکرد و این بازی را با نتیجه ۸۸-۷۴ به میزبان قزوینی خود واگذار کرد.

به این ترتیب در پایان این دوره از رقابتهای لیگ دسته یک بسکتبال باشگاههای کشور تیم شورا و شهرداری قزوین به قهرمانی و تنها نماینده مازندران یعنی تیم کوچین آمل به مقام نایب قهرمانی نایل شدند.

باشگاه ورزشی کاله مازندران یک بار دیگر صعود تیم کوچین آمل را به رقابتهای لیگ برتر فصل آینده باشگاههای کشور تبریک عرض مینماید…