کاله کاپ ۹۷ ، آغاز چهارمین دوره رقابتهای مینی بسکتبال در تهران

کاله کاپ ۹۷ ، آغاز چهارمین دوره رقابتهای مینی بسکتبال در تهران

باشگاه ورزشی کاله مازندران در ادامه فعالیتهای پایه ورزشی، شناسایی و پرورش استعدادهای بسکتبال کشور ، چهارمین دوره مسابقات بسکتبال در رده پایه مینی را طبق ۳ سال گذشته با عنوان کاله کاپ از فردا، سه شنبه هشتم بهمن ۹۷ در استان تهران برگزار خواهد کرد.
این دوره از مسابقات با حضور ۱۴ تیم که شامل ۷ تیم از استان های مختلف کشور و ۷ تیم از باشگاههای بسکتبال در تهران در مجتمع فرهنگی،اردویی شهید باهنر تهران واقع در منطقه نیاوران برگزار میگردد.
تیم های شرکت کننده در این دوره از رقابتها شامل تیمهایی از استانهای اصفهان ، سمنان ، قزوین ، گلستان ، مرکزی ، مازندران و هرمزگان همچنین تیمهایی از باشگاههای استان تهران به نام های شکلی ، کنکو ، کاله تهران ، مدرسه بسکتبال آتشی ، مهرام ، مدرسه بسکتبال نیکان و وحدت آریا میباشد.
برگزاری این مسابقات با کوشش باشگاه ورزشی کاله از فردا، سه شنبه ۸ بهمن الی جمعه ۱۲ بهمن بطور شبانه روزی در مجتمع شهید باهنر خواهد بود. در روز پایانی (جمعه) مسابقات رده بندی و فینال برگزار شده و متعاقب آن مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات کاله کاپ با حضور جمعی از مسوولین محترم ورزشی ، مدیران عامل باشگاههای ذیربط و تعدادی از بازیکنان سرشناس تیم ملی بسسکتبال و همچنین جمعی از مسوولین و مجریان اصحاب رسانه های ورزشی برگزار خواهد شد.

همکاران ما