حضور کاله در بازی رده بندی، نتیجه تلاش مثال زدنی در لیگ برتر والیبال ۹۷

حضور کاله در بازی رده بندی، نتیجه تلاش مثال زدنی در لیگ برتر والیبال ۹۷

امروز، چهارشنبه ۱۵ اسفند ۹۷ دو بازی رفت مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور در دو شهر تهران و ورامین برگزار شد.

تیم جوان ولی پرتلاش کاله با هدایت بهروز عطایی امروز در مقابل سایپا تهران قرار گرفت. بازی رفت این دو تیم که چند روز پیش در آمل برگزار شده بود با نتیجه ۳ – ۱ به سود حریف تهرانی به پایان رسیده بود. امروز در سالن خانه والیبال شهر تهران این دو تیم میبایست بازی برگشت را برگزار میکردند. بازیکنان جویای نام کاله که با تلاشهای زیاد خود را تا به اینجای رقابتها رسانده بودند در پی خلق یک شگفتی دیگر مثل بازیهای قبلی خود بودند تا با شکست سایپا کار را به بازی سوم در آمل بکشانند.سایپا هم که در آمل به پیروزی رسیده بود با اعتماد بنفس بالاتری در شهر خود پا به میدان گذاشت.

ست اول را سایپا با استفاده از بازیکنان باتجربه خود خوب شروع کرد و در نهایت ۲۵-۱۷ برنده از زمین خارج شد. در ست دوم کاله با تمرکز بالاتر و به قصد اجرای یک نمایش تماشاگرپسند پا به میدان گذاشتند . ست دوم در اکثر اوقات پایاپای پیش رفت ولی باز این سایپا بود که زودتر به امتیاز ۲۵ رسید و این ست هم ۲۵-۲۲ به نفع نماینده تهران به پایان رسید.

ست سوم در حالی شروع ادامه پیدا کرد که کاله حتی با تلاشهای تک تک بازیکنان جوان خود نتوانست مقاومت زیادی از خود در مقابل حریف قدر تهرانی نشان دهد و این ست را ۲۵-۱۳ به سایپا واگذار کرد.
ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان هم با حضور خود در سالن خانه والیبال تهران تماشاگر این بازی بود.

به این ترتیب تیم جوان کاله مازندران که همواره در طول سالهای اخیر سیاست مدیریت باشگاه را استفاده از بازیکنان جوان و بااستعداد سرلوحه کار خود قرار میدهد با حضور در مرحله نیمه نهایی پلی آف یک بار دیگر به اثبات رساند که میتوان به جای هزینه کردن زیاد برای خریدن تعدادی بازیکن باتجربه و ملی پوش و در پی آن صرفا رسیدن به مراحل نیمه نهایی و فینال ، به هدف بزرگتری اندیشید و آن شناسایی و بکارگیری بازیکنانی جوان و گمنام ولی بااستعداد و روانه کردن آنان به میادین بزرگی چون لیگ برتر و در نهایت معرفی بهترین هایشان به دنیای والیبال و تیم ملی است. هدفی که برای باشگاه با اصالت و بزرگی چون کاله مازندران بسیار باارزش تر از کسب یک کاپ قهرمانی به قیمت پرداختن هزینه های گزاف است.

کمتر کارشناس والیبالی فکر میکرد که تیم جوانی چون کاله بتواند با بازیهای زیبایش و با تلاشهای مضاعف، بازی به بازی در مقابل تیمهای قوی تر و پرهزینه تر خودی نشان داده و در مواقعی حتی در خانه این حریفان پیروز میدان باشند و بدینگونه سرانجام به جمع چهار تیم برتر این دوره از رقابتها راه یابد.
این خود یک پیروزی بزرگ برای تنها نماینده مازندران در لیگ برتر والیبال و تک تک بازیکنان کاله و کادر مجرب و متعهد همچنین برای هواداران خونگرم و متعصب آملی و در نهایت برای مردم خوب استان مازندران بود.

ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال بزرگسالان کشورمان همچون بازی رفت این دو تیم در آمل ، اینبار نیز در سالن خانه والیبال تهران نظاره گر نمایش بازیکنان کاله و سایپا بود. تیم کاله مازندران اینکه برای کسب مقام سومی این دوره میبایست در بازی رده بندی به مصاف تیم پیام خراسان برود.


خسته نباشید به قهرمانان واقعی و جوان تیم والیبال کاله مازندران و خدا قوت به کادر زحمتکش و پرتلاش آن…

همکاران ما