کاله، مس را در هم کوبید

کاله، مس را در هم کوبید

عصر روز جمعه مورخه و از هفته سوم لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور دو تیم کاله مازندران و صنعت مس کرمان در بابل به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با پیروزی مقتدرانه نماینده مازندران به پایان رسید و شاگردان رضا نوری موفق شدند با حساب ۱۰۳ بر ۷۳ تیم مس کرمان را با شکست بدرقه کنند.

رضا نوری سرمربی با تجربه تیم کاله مازندران در گفتگویی با وب سایت این باشگاه با ابراز خرسندی از نتیجه کسب شده به تقدیر از عملکرد شاگردانش پرداخت و ضمن تشکر از کلیه بازیکنان بعلت ارائه کم عیب و نقص کارهای تمرینی در بازی امروز گفت : امروز همه عالی بودند. در تمام نقاط زمین و در کلیه زمان های بازی چه در حمله ، چه در دفاع وچه در ضد حمله به بهترین نحو عمل کردیم و اگر این روش بازی را در تمام بازیهای پیش رو دنبال کنیم ، مطمئنا هیچ تیمی یارای ایستادگی در مقابل شاگردانم را نخواهند داشت.

وی تاکید کرد : امیدوارم که بازی امروز سرمشق بازی های آینده تیمم شود. نوری افزود: البته تیم مس هم در این بازی شوت های خوبی زد اما در کوارتر چهارم با سرعت بخشیدن به بازی ، کار تیم مس یکسره کردیم.

نوری با اشاره به جوان بودن تیمش خاطر نشان کرد : البته باید این حقیقت را هم نادیده نگرفت که تیم هایی مثل کاله که شاکله تیمیشان بر مبنای بازیکنان جوان و آینده دار شکل گرفته ، علاوه بر مسائل تکنیکی و تاکتیکی ، کارهای روحی و روانی نیز نقش بسزایی در کسب نتایج خوب دارند که در طول هفته سعی می کنیم نیازهای تیم از این لحاظ نیز تامین گردد.

نوری در پایان با ابراز گلایه از عدم استقبال هواداران با شروع فصل جدید ابراز امیدواری کرد : انشاالله در بازیهای آینده هواداران تیم کاله که همواره به عنوان یار کمکی پشتیبان تیمشان بودند باز هم سالن سردار سجودی را به جهنمی برای حریفان تبدیل کنند.
کاله مازندران در هفته چهارم ، یکشنبه هفته آینده میهمان آرارات تهران خواهد بود.