پیروزی کاله مازندران در تبریز

پیروزی کاله مازندران در تبریز

عصر روز جمعه و از هفته شانزدهم لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور ، دو تیم کاله مازندران و شهرداری تبریز در تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری قاطع میهمان همراه شد.
رضا نوری ، سرمربی کاله مازندران پس از پیروزی تیمش در مقابل شهرداری تبریز در گفتگویی کوتاه با وبسایت خبری باشگاه ورزشی کاله مازندران گفت : بازی بسیار خوبی انجام دادیم و به طور کامل از بازیکنانم راضی هستم. در کوارتر اول در دفاع بسیار عالی کار کردیم و حتی بازی را با امتیاز نه بر صفر جلو افتادیم. در ادامه بازی با بازی دادن به بازیکنان ذخیره اندکی اختلاف بین دو تیم کم شد اما دوباره با تغییر تاکتیک و ضدحملات برق آسا بازی را بدست گرفتیم و توانستیم در نهایت به پیروزی برسیم. وی ادامه داد : خدا را شکر هیچ گونه مشکلی وجود نداشت و هم از تیم داوری و هم از هوادارن تبریز راضی بودیم.
وی در خصوص بازی هفته آینده تیمش با نفت امیدیه گفت : تیم حریف را آنالیز کردیم و با قدرت در مقابل نفت بازی میکنیم و با توجه به شکست اراک در این هفته و نیز بازی حساس هفته آینده فی مابین شهرداری اراک و شیمیدر تهران ، در پی صعود به رده های بالاتر جدول خواهیم بود.
کاله مازندران موفق شد در این بازی شهرداری تبریز را با حساب ۷۴ – ۶۰ مغلوب سازد.