پیروزی کاله مازندران بر آرارات تهران

پیروزی کاله مازندران بر آرارات تهران

تیم بسکتبال کاله مازندران در نخستین دیدار خود در لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور موفق شد آرارات تهران را در خانه با حساب ۷۷ بر ۶۰ شکست دهد.

بازیکنان کاله در ست اول از میزبان خود ۲۲ بر ۱۹ عقب افتادند اما در پایان نیمه اول موفق شدند نتیجه را ۳۷ بر ۳۲ به سود خود به پایان برسانند. در کوارتر سوم باز هم کاله پیشتاز بازی بود تا این کوارتر هم با حساب ۶۱ بر ۴۸ به نفع میهمان گردد و در نهایت در پایان بازی این کاله بود که موفق به کسب دو امتیاز این بازی شد.

صابر موسوی ، سرمربی جوان کاله در پایان بازی در گفتگو با وبسایت خبری باشگاه کاله مازندران گفت : چون بازی تدارکاتی نداشتیم هنوز به هماهنگی کامل نرسیدیم ، در کوارتر اول خوب نبودیم اما با گذشت زمان و ایجاد هماهنگی بین بازیکنان تیم بهتر و بهتر شدیم. در کوارتر سوم با تغییر در آرایش دفاعی اختلاف را بیشتر کردیم و در کوارتر چهارم با مدیریت بازی و در اختیار گرفتن توپ و تغییر مجدد آرایش دفاعی موفق شدیم بازی را با پیروزی به سود خود به پایان برسانیم.

موسوی ادامه داد : در کوارتر اول در دفاع و در کل بازی در حمله می توانستیم بهتر کار کنیم اما در مجموع از بازیکنانم راضی هستم و امیدوارم روز به روز با هماهنگی بیشتری در مقابل حریفان ظاهر شویم. وی افزود : در برابر تیم میزبان که از دو بازیکن با سابقه حضور در لیگ برتر بهره میبرد و در مقابل هواداران این تیم بازی خوبی ارائه دادیم. از هواداران کاله هم که ما در این بازی تنها نگذاشتند تشکر میکنم و امیدوارم در بازی آینده در آمل باز هم شاهد حضور و حمایت همیشگی هواداران باشگاه کاله باشیم.