هفته چهارم لیگ برتر والیبال۹۸ ، شکست کاله از صدر نشین

هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور در فصل ۹۸ روز گذشته، یکشنبه ۱۹ آبان ماه ۹۸ در شهرهای مختاف برگزار شد.
تیم کاله با هدایت بهروز عطایی روز گذشته در سالن پیامبر اعظم آمل و با حضور دو هزار هوادار متعصب آملی این تیم میزبان تیم قدرتمند و صدر نشین شهرداری ورامین بود که نتیجه را ۳ بر صفر به حریف واگذار کرد.
کاله که در دو بازی قبلی خانگی خود پیروز از زمین خود خارج شده بود این بار در مقابل مدافع قهرمانی فصل قبل، شهرداری ورامین نتوانست به سومین برد خانگی دست یابد.
ست اول بازی با نتیجه ۲۵ -۲۰ به سود تیم مهمان به پایان رسید. ست دوم کاله با انگیزه بالاتر به زمین وارد شد و شانه به شانه ورامینی ها امتیاز کسب کرد ولی در آخرین امتیازات این حریف بود که ۲۵-۲۳ برنده شد. در ست سوم نیز کاله ۲۵-۲۱ نتیجه را به شهرداری ورامین واگذار کرد. میزان اشتباهات بازیکنان کاله در این بازی کم نبود و همین امر باعث شد کاله نتیجه بهتری در این بازی نگیرد.
به این ترتیب کاله اولین شکست در خانه را در مقابل تیم مدعی این فصل تجربه کرد. کاله با شکست در این دیدار خانگی پس از چهار بازی، دو پیروزی و دو شکست در امتیاز ۶ ماند و در رده ششم جدول قرار گرفت.کاله در هفته پنجم در مشهد به مصاف تیم میزبان پیام خراسان خواهد رفت.
نتایج بازیهای دیگر هفته چهارم بشرح ذیل میباشد؛
شهروند اراک یک – شهرداری گنبد ۳ // سایپا تهران یک- فولاد سپاهان اصفهان ۳ // فولاد سیرجان ایرانیان صفر – پیام خراسان ۳ // راه‌یاب ملل مریوان یک – شهرداری ارومیه ۳
پیکان تهران در این هفته استراحت داشت و بازی دو تیم خاتم اردکان و شهداب یزد، به علت سفر ریاست جمهور به استان یزد و به درخواست شورای تامین آن استان، به تعویق افتاد.

Attachment