هفته چهارم لیگ برتر والیبال،سومین پیروزی کاله

هفته چهارم لیگ برتر والیبال،سومین پیروزی کاله

امروز چهارشنبه ۹ آبان ۹۷ چهارمین هفته از رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور برگزار شد.
تیم کاله مازندران در سالن پیامبر اعظم(ص) شهر آمل به مصاف تیم شهرداری ارومیه رفت و در یک بازی تماشایی و پایاپای در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی رسید.
ست اول بازی در حالیکه دو تیم شانه به شانه هم پیش میرفتند با نتیجه ۲۸ بر ۲۶ بسود تیم مهمان پایان یافت. در ست دوم این کاله بود که ۲۶ بر ۲۴ پیروز شد. ست سوم نوبت ارومیه ای ها بود که ۲۵-۲۳ از زمین خارج شوند ولی کاله ست چهارم را با انگیزه و تشویق های هواداران خود توانست ۲۵ بر ۱۷ حریف خود را شکست دهد و کار به ست پنجم کشیده شد. ست پنجم نیز همانند ست های قبل هر دو تیم پابه پای هم پیش رفتند ولی در نهایت این کاله مازندان بود که با قدرت و با نتیجه ۱۵ بر ۹ بازی را به سود خود پایان داد و به این ترتیب دومین پیروزی خانگی و در کل سومین پیروزی در لیگ را تا کنون کسب کرد.
تا پایان بازیهای این هفته کاله با ۷ امتیاز در رده پنجم جدول قرار گرفت. تیمهای پیکان تهران ، شهرداری ورامین ، خاتم اردکان و شهرداری گنبد به ترتیب اول تا چهارم جدول رده بندی را به خود اختصاص دادند.
نتایج بازی های دیگر هفته چهارم:سایپا تهران۰ – خاتم اردکان۳// پیام خراسان۳ – شهرداری تبریز۲// دورنا ارومیه۱ – پیکان تهران۳// شهرداری ورامین۳ – شهروند اراک۰// فولاد سیرجان۲- شهرداری گنبد۳

همکاران ما