هفته پنجم لیگ برتر والیبال،۹۸، پیروزی کاله بر پیام خراسان

پنجمین هفته رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور در فصل ۹۸ روز گذشته، در شهرهای مختلف برگزار شد.
تیم والیبال کاله با هدایت بهروز عطایی در این هفته به مشهد رفت تا مهمان نماینده این استان، پیام خراسان به سرمربیگری خداوردی باشد. در پایان این رقابت تیم کاله با اقتدار توانست میزبان خود را با نتیجه ۳ بر ۰ شکست دهد و به اولین پیروزی خارج از خانه خود دست یابد.
این بازی از ساعت ۱۷ در سالن مهران مشهد که حکم کمیته انضباطی از حضور تماشاگران هوادار خود محروم بود برگزار شد. کاله ست اول را ۲۵ بر ۲۰ به سود خود به پایان رساند. ست دوم مجددا این کاله بود که با انگیزه بیشتر پا به زمین گذاشت و حریف مشهدی خود را ۲۵ بر ۱۷ شکست داد. ست سوم نیز با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به سود کاله به پایان رسید و به این ترتیب کاله توانست اولین پیروزی خارج از خانه خود را با کسب ۳ امتیاز کامل تجربه کند.
کاله که بازی قبل را در آمل در مقابل تیم قدرتمند شهرداری ورامین ۳ بر ۰ واگذار کرده بود با این پیروزی ۹ امتیازی شد و با سه پیروزی و دو شکست در رده پنجم جدول قرار گرفت. پیام خراسان هم که در بازی قبل توانسته بود میزبان خود، تیم فولاد سیرجان را ۳ بر ۰ شکست دهد با شکست مقابل کاله با یک برد و سه باخت در رده یازدهم جای گرفت. شاگردان خداوردی تاکنون یک پیروزی و سه شکست در کارنامه خود دارند.
کاله در هفته ششم، یکشنبه ۲۶ آبان در آمل میزبان پیکان تهران خواهد بود.
نتایج دیگر بازیهای هفته پنجم بشرح ذیل است؛
شهرداری ورامین ۳ – شهرداری گنبد ۰ // شهداب یزد ۰ – راه‌یاب ملل مریوان ۳ // پیکان تهران ۳ – فولاد سیرجان ایرانیان ۱ // سپاهان اصفهان ۳ – خاتم اردکان ۱ // شهروند اراک صفر – سایپا تهران ۳

Attachment