هفته۱۹ لیگ برتر والیبال۹۷،کاله،بازنده جنگنده تا آخرین لحظه

هفته۱۹ لیگ برتر والیبال۹۷،کاله،بازنده جنگنده تا آخرین لحظه

هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر باشگاههای کشور در فصل ۹۷ روز چهارشنبه گذشته، ۲۶ دی ماه با انجام ۵ دیدار ادامه یافت.
تیم کاله مازندران این هفته به مصاف تیم فولاد سیرجان رفت. یک بازی خارج از خانه دیگر و باز نمایش قدرت و سخت کوشی بازیکنان جوان و جویای نام کاله در این فصل که هیچوقت یک تیم از پیش بازنده در خانه های حریف نبودند. کاله در حالی ۳ بر ۲ نتیجه این بازی را به میزبان خود واگذار کرد که حتی میتوانست در ست چهارم برنده این دیدار نیز باشد ولی در نهایت این تیم حریف بود که از امتیاز میزبانی در حضور تماشاگران خود سود برد و با تغییر جریان بازی در نهایت به سختی برنده شد.
در ست اول هر دو تیم پا به پای هم پیش میرفتند ولی این فولاد سیرجان بود که ۲۵-۲۳ برنده از زمین خارج شد. در ست دوم کاله بازی بهتری از خود نشان داد و در پایان ست با ۵ امتیاز اختلاف ۲۵-۲۰ میزبان خود را شکست داد. در ست سوم باز این بازیکنان جوان کاله با رهبری بهروز عطایی بودند که یک بار دیگر توانستند ۳۰-۲۸ پیروز از زمین خارج شوند. ست چهارم در حالی پیش میرفت که اگر بازیکنان کاله تمرکز و دقت بیشتری داشتند میتوانستند کار را به نفع خود یکسره کنند اما نماینده سیرجان که حمایت تماشاگران خود را در کنار خود میدید در نهایت توانست به سختی ۲۵-۲۳ از سد محکم کاله بگذرد تا به این ترتیب کار به ست سرنوشت ساز پنجم کشیده شود. ست پنجم کاله همچون ست های قبلی با قدرت و بدون ترس از جو حاکم بر سالن پیش رفت ولی در آخرین لحظه ۱۳-۱۵ نتیجه را به میزبان خود واگذار کرد و به این ترتیب از این بازی خارج از خانه یک امتیاز کسب کرد.
کاله در حال حاضر با ۲۹ امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی قرار دارد. فولاد سیرجان هم با امتیاز مشابه با کاله ولی به دلیل نسبت نتایج بازیهای انجام شده تا به اینجا، بعد از کاله و ششم جدول است. کاله در روز چهارشنبه همین هفته، سوم بهمن ۹۷ در آمل میزبان تیم دورنای ارومیه خواهد بود که در دیدارهای این هفته استراحت داشت.
نتایج دیدارهای دیگر هفته نوزدهم:عقاب نهاجا ۱– شهرداری ورامین ۳ // شهرداری گنبد ۲- سایپا ۳ // پیکان ۳ – خاتم اردکان ۲ // پیام مشهد ۳ – شهرداری ارومیه ۱ // شهرداری تبریز ۳–شهروند اراک ۱

همکاران ما