هفته سوم لیگ برتر والیبال۹۸ ، دومین پیروزی کاله در خانه

در ادامه رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور در سال ۹۸ ، تیم والیبال کاله در سومین هفته این مسابقات در سالن پیامبر اعظم شهر آمل میزبان تیم شهروند اراک بو که کاله توانست با قاطعیت و با نتیجه ۳ بر ۰ حریف اراکی خود را شکست دهد.
به این ترتیب کاله با هدایت بهروز عطایی توانست دومین پیروزی خود را کسب کرده و اولین ۳ امتیاز فصل ۹۸ را برای خود به ارمغان بیاورد.
کله در این دیدار ست اول را براحتی و با نتیجه ۲۵ بر ۱۳ از آن خود کرد. ست دوم بازی بهتری از نماینده اراک به نمایش گذاشته شد ولی این کاله بود که در نهایت ۲۵ بر ۲۱ پیروز از زمین خارج شد. در ست سوم شهروند اراک که تازه به خود آمده بود با انگیزه بیشتر پا به زمین گذاشت ولی در سالن مملو از تماشاگران هوادار کاله کاری از پیش نبرد و ست سوم نیز با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود کاله پایان یافت و به این ترتیب کاله دومین پیروزی خانگی خود را با نتیجه ۳ بر ۰ جشن گرفت.
کاله در حال حاضر با کسب ۶ امتیاز بعد از تیمهای شهرداری ورامین ، شهرداری گنبد و پیکان تهران در رده چهارم قرار دارد.
کاله در هفته اول بازی ها میزبان شهداب یزد بود که ۳ بر ۲ حریف خود را شکست داده بود. در هفته دوم کاله در اصفهان به مصاف فولاد سپاهان این شهر رفته بود که ۳ -۲ نتیجه را به میزبان واگذار کرد.
کاله در حساس ترین دیدار هفته چهارم این رقابتها روز یکشنبه ۱۹ آبان درآمل میزبان تیم مدعی شهرداری ورامین است.
نتایج سایر بازیهای هفته سوم بشرح ذیل است؛
خاتم اردکان یک – شهرداری ارومیه ۳ // سایپا ۲ – شهداب یزد ۳ // فولاد سپاهان اصفهان ۲ – شهرداری گنبد ۳ // شهرداری ورامین ۳ – فولادسیرجان ایرانیان ۲ // پیام خراسان یک – پیکان تهران ۳
در هفته سوم تیم راه‌یاب ملل مریوان استراحت داشت.

Attachment

ارسال یک دیدگاه

(الزامی)

(الزامی)

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.