هفته دوم لیگ برتر والیبال ۹۸ ، اولین شکست کاله

دومین هفته رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران در فصل ۹۸ روز گذشته با انجام ۶ دیدار در شهرهای مختلف کشور برگزار شد.
تیم کاله مازندران با هدایت بهروز عطایی در دومین مصاف خود در این دوره به اصفهان رفت تا در سالن شهدای مخابرات این شهر در مقابل تیم تازه لیگ برتری فولاد سپاهان قرار بگیرد.
در پایان این ماراتن کاله نتیجه بازی را ۳ بر ۲ به میزبان خود واگذار کرد. کاله که توانسته بود ست اول را با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به سود خود به پایان برساند در ست دوم در یک رقابت پایاپای این تیم اصفهانی بود که توانست ۲۵-۲۳ بازی را تمام کند. ست سوم بازی نیز پر هیجان دنبال شد و میزبان تازه وارد که با حمایت تماشاگران خود انگیزه مضاعف پیدا کرده بود شانه به شانه کاله پیش آمد و در آخر نیز توانست ۲۸-۲۶ به پیروزی برسد. بازیکنان کاله که انتظار چنین استقامتی را از نماینده اصفهان نداشتند مصمم تر از ست های قبلی در ست چهارم وارد زمین شدند و توانستند ۲۵ بر ۱۹ برنده شوند و کار به ست سرنوشت ساز پنجم کشیده شد. کاله در ست پنجم با اینکه با انگیزه پیروزی وارد زمین شد ولی در نهایت با چند اشتباه فردی نتیجه این ست را ۱۱ بر ۱۵ به میزبان خود واگذار کرد.
این بازی یک حاشیه نیز داشت که منجر به یک درگیری کوچک شد. بازیکن جوان تیم سپاهان هنگام کری خواندن به عادل غلامی بی ادبانه رفتار کرد که ماجرا ختم به خیر شد. این در حالی است که در رقابتها بازیکنان تازه وارد و جوان و نا پخته تیمها میبایست حد و اندازه خود را در مقابل بازیکنان قدیمی و پر سابقه تیم حریف بخصوص در مقابل بازیکنی همچون غلامی بدانند و حرمت شکنی نکنند. زیرا با اینگونه حرکات زشت و بی ارزرش تنها شخصیت خود را پایین آورده و به نمایش میگذارند.
بهرحال کاله تنها با کسب یک امتیاز به خانه برگشت و با توجه به پیروزی ۳ بر ۲ بازی اول در مقابل شهداب یزد جمعا سه امتیازی شد.
کاله در هفته سوم این رقابتها در آمل میزبان تیم شهروند اراک خواهد بود. این بازی از ساعت ۱۷ عصر روز پنجشنبه ۱۶ آبان در سالن پیامبر اعظم آمل برگزار خواهد شد. این در حالیست که تیم شهروند اراک در جریان بازیهای هفته دوم در مقابل میزبان خود، تیم فولاد سیرجان ایرانیان حاضر نشد تا با باخت فنی روبرو شود.
نتایج بازیهای دیگر بشرح ذیل میباشد؛
فولاد سپاهان اصفهان۳ – کاله مازندران۲
پیکان ۲ – شهرداری ورامین ۳
شهرداری ارومیه ۲ – سایپا ۳
شهداب یزد صفر – شهرداری گنبد ۳
خاتم اردکان ۳ – راه‌یاب ملل مریوان ۲

Attachment

ارسال یک دیدگاه

(الزامی)

(الزامی)

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.