هفته۲۱ لیگ برتر والیبال۹۷،شکست کاله در تهران

هفته۲۱ لیگ برتر والیبال۹۷،شکست کاله در تهران

در ادامه رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور در فصل ۹۷ ، روز گذشته، یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ ۶ دیدار در شهرهایمختلف کشور برگزار شد.
تیم کاله مازندران در این هفته در تهران به مصاف تیم سایپای این شهر رفت. این درحالی بود که بازیکنان جوان کاله با هدایت بهروز عطایی با پیروزیهای بدست آورده در هفته های اخیر با ۳۲ امتیاز تا رده پنجم جدول خودشان را بالا کشیده بودند. کاله اینبار به مصاف یکی از تیمهای قدرتمند و متشکل از بازیکنان باتجربه ای میرفت که مسلما از امتیاز میزبانی هم سود میبرد ولی در نهایت ۳ بر ۱ نتیجه را به میزبان تهرانی خود واگذار کرد.
کاله ست اول را در یک بازی پایاپای ۲۵-۲۲ واگذار کرد. در ست دوم ولی این کاله بود که ۲۵-۲۳ پیروز از زمین خارج شد. ست سوم اما قدرت بازیکنان باجربه سایپا و عدم هماهنگی لازم بین بازیکنان جوان کاله باعث شد تا میزبان ۲۵-۱۳ نتیجه را به سود خود به پایان برساند. کاله در ست چهارم با تمرکز بالا پا به پای نماینده تهران پیش میرفت و حتی نزدیک بود تا این ست را به سود خود به پایان برده و کار را به ست پنجم بکشاند ولی در آخرین امتیازات نتیجه را ۲۵-۲۲ واگذار کرد.
کاله به این ترتیب با همان ۳۲ امتیاز در رده ششم قرار گرفت و سایپا با اینکه برنده این بازی بود همچنان پشت سر کاله در رده هفتم جدول رده بندی قرار گرفت.
کاله در هفته بیست و دوم، چهارشنبه همین هفته، دهم بهمن در آمل میزبان تیم قدرتمند رده دومی پیکان تهران است که در جریان دیدارهای هفته بیست و یکم استراحت داشت.
طبق برنامه ریزی مسابقات توسط سازمان لیگ فدراسیون والیبال، کاله در طول این دوره از رقابتها همواره با تیمی بازی میکرده که هفته قبل از آن استراحت داشته و با تمرکز بالاتری به مصاف بازیکنان جوان کاله رفته اند!!!!
نتایج دیدارهای هفته ۲۱: شهرداری تبریز۳ – عقاب نهاجا۱ //فولاد سیرجان ایرانیان۱–پیام مشهد۳ //دورنا ارومیه۰–شهرداری ورامین۳ //شهرداری گنبد۳ –خاتم اردکان۲ //شهروند اراک۱–شهرداری ارومیه

همکاران ما