هفته۲۴ لیگ برتر والیبال۹۷،کاله استراحت کرد

هفته۲۴ لیگ برتر والیبال۹۷،کاله استراحت کرد

هفته بیست و چهارم لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور روز یکشنبه گذشته، ۲۱ بهمن ۹۷ در حالی برگزار شد که تیم کاله مازندران استراحت داشت ولی با توجه به امتیازات بدست آورده نگرانی ای جهت حضور در مرحله پلی آف این دوره از رقابتها نداشت.

کاله در هفته بیست و پنجم که روز چهارشنبه جاری، ۲۴ بهمن ۹۷ برگزار خواهد شد مهمان تیم خاتم اردکان خواهد بود. کاله در حال حاضر با ۱۳ پیروزی و ۹ باخت با کسب ۳۷ امتیاز همچنان در رده ششم جدول قرار دارد. خاتم نیز با ۴۶ امتیاز بعد از تیم شهرداری ورامین ۵۸ امتیازی در رده دوم قرار دارد.

هفته بیست و چهارم در حالی که کاله استراحت داشت تیم های حاضر در مرحله حذفی رفته رفته مشخص شدند. در دیدارهای این هفته پیام خراسان پیکان را با نتیجه ۳ بر ۰ شکست داد
شهرداری تبریز در خانه ۳ بر ۱ بر سایپا غلبه کرد. خاتم اردکان ۳ بر ۰ عقاب تهران را از پیش رو برداشت. شهروند اراک در ارومیه مهمان دورنای این شهر بود و توانست در دیداری نزدیک با نتیجه ۳ بر ۲ میزبان خود را شکست دهد. شهرداری گنبد در یک دیدار خانگی دیگر ۳ بر ۱ نتیجه را به شهرداری ورامین صدر جدولی واگذار کرد و این کارش را برای حفظ مقام هشتمی در جدول سخت تر کرد. فولاد سیرجان میزبان شهرداری ارومیه بود که توانست نماینده ارومیه را ۳ بر ۱ شکست دهد. شهرداری ارومیه با این شکست دیگر شانسی برای حضور در مرحله پلی آف ندارد.
به این ترتیب با پایان یافتن رقابتهای هفته بیست و چهارم صعود تیم های شهرداری ورامین ، خاتم اردکان ، پیکان،
پیام خراسان ، فولاد سیرجان ایرانیان ، کاله مازندران و سایپا به مرحله پلی آف قطعی شده است و تنها یک تیم دیگر از میان تیم های میانه جدولی برای حضور در جمع تیم های مرحله حذفی شانس خواهد داشت.

همکاران ما