هفته۲۳ لیگ برتر والیبال۹۷،کاله،فاتح دربی

هفته۲۳ لیگ برتر والیبال۹۷،کاله،فاتح دربی

هفته بیست و سوم لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور روز چهارشنبه گذشته در شهرهای مختلف برگزار گردید.

تیم کاله مازندران در سالن پیامبر اعظم(ص) شهر آمل میزبان دربی شمال کشور یعنی کاله و شهرداری گنبد بود. این بازی که همانند دیگر بازیها از ساعت ۱۶ آغاز شد با برد قاطعانه ۳ بر صفر کاله به پایان رسید.

کاله که هفته گذشته با پیروزی بر پیکان تهران برد شیرینی را بدست آورده بود اینبار در خانه خود انگیزه و اعتماد به نفس بالاتری در مقابل نماینده استان گلستان داشت.
کاله ست اول را با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به سود خود به پایان رساند. در ست دوم باز هم این کاله بود که با یک بازی برتر و تمرکز بالاتر نسبت به شهرداری گنبد ۲۵ بر ۱۸ از زمین خارج شد. در ست سوم با اینکه نماینده گرگان تلاش زیادی برای بدست آوردن یک ست در آمل داشت با اینحال مجددا این کاله بود که با حمایت تماشاگران خونگرم و متعصب خود ۲۵ بر ۲۳ پیروز میدان و فاتح دربی شمال کشور شد.

بازیکنان جوان کاله که با هدایت بهروز عطایی نشان دادند که بازی به بازی در لیگ با انسجام بهتری به پیش میروند ثابت کردند که همیشه میتوانند تیمی زهر دار برای هر تیم دیگری باشند. تیم شهرداری گنبد همانند کاله از قطب های والیبال در کشور میباشد که بازیکنان زیادی را در سالهای متمادی در خود پرورش داده و به
سطح اول والیبال کشور معرفی کرده اند.

بازی رفت این دو تیم در هفته دهم با نتیجه مشابه ۳ بر ۰ و در گنبد به سود کاله مازندران به پایان رسیده بود. کاله با این پیروزی سه امتیاز دیگر در پرونده خود ثبت کرد و با ۳۷ امتیاز در رده ششم جدول قرار گرفت و خیال خود را جهت حضور در پلی آف آسوده کرد. شهرداری گنبد نیز که هفته گذشته استراحت داشت اینک با تحمل این شکست همچنان با ۳۳ امتیاز در رده هشتم قرار دارد و جهت حضور در پلی آف مشکلی نخواهد داشت.

کاله در هفته بیست و چهارم که در روز یکشنبه، ۲۱ بهمن برگزار میشود استراحت خواهد داشت تا در هفته بیست و پنجم، چهارشنبه ۲۴ بهمن به مصاف خاتم اردکانی برود که بالاتر از کاله در جدول قرار دارد.

دیگر نتایج رقابتهای هفته بیست و سوم لیگ برتر والیبال:
عقاب نهاجا ۳ – شهرداری ارومیه ۲// شهروند اراک ۰- فولاد سیرجان ۳// دورنا ارومیه ۰- شهرداری تبریز ۳// سایپا ۳- پیام مشهد ۲// شهرداری ورامین 3- پیکان تهران ۲

همکاران ما