هفته۲۲ لیگ برتر والیبال۹۷،پیروزی کاله و صعود به پلی آف

هفته۲۲ لیگ برتر والیبال۹۷،پیروزی کاله و صعود به پلی آف

هفته بیست و دوم رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور ، روز چهارشنبه، دهم بهمن ۹۷ در ۶ شهر پیگیری شد.

تیم کاله مازندران در سالن پیامبر اعظم (ص) شهر آمل میزبان تیم پیکان تهران رده دومی بود. کاله در حضور خیل هواداران متعصب و خونگرم خود در حالی به مصاف حریف تهرانی خود میرفت که جایگاه دومی خود را در جدول رده بندی مدتها حفظ کرده بود. بازیکنان جوان و کوشای کاله با هدایت بهروز عطایی در این دیدار خانگی با انگیزه های مضاعف پا به میدان گذاشته بودند و در نهایت توانستند در یک بازی هیجان انگیز پیکان قدرتمند را ۳ بر ۲ شکست دهند.کاله در ست اول توانست ۲۵-۲۱ پیکان را شکست دهد. در ست دوم پیکان که خطر را حس کرده بود بیشتر تلاش کرد با اینحال بازیکنان کاله شانه به شانه حریف قدرتمند تهرانی خود پیش رفتند تا اینکه تنها در آخرین امتیازات ۲۵-۲۷ ست را واگذار کردند.ست سوم همانند دو ست قبلی پر از هیجان دنبال شد و کاله نشان داد که هراسی از نام بزرگ حریف خود ندارد و ست سوم را ۲۵-۲۳ به سود خود به پایان رساند.
پیکان که از نتیجه ست ها نگران شده بود در ست چهارم بیشتر به آب و آتش زد که نتیجه آن ۲۵-۲۰ به سود خود پایان یافت و هر دو تیم با دو ست برده وارد ست سرنوشت ساز پنجم شدند.
در ست پنجم تماشاگران و هواداران خونگرم آملی که تعداد آنها به دو هزار نفر میرسید که شاهد بازی خوب و کم اشتباه بازیکنان تیم محبوبشان بودند یک لحظه هم دست از تشویق این جوانان خسته نشدند و به این ترتیب با روحیه ای مضاعف ست پنجم را هم ۱۵-۱۲ به سود خود پایان داد و در کل کاله یک برد شیرین خانگی در مقابل یکی از قدرتمندترین تیمهای تهرانی که در حال حاضر دوم جدول است بدست آورد.
کاله با این پیروزی ۳۴ امتیازی و در رده پنجم جدول رده بندی قرار گرفت. بازی دور رفت این دو تیم ۳ بر ۱ به سود نماینده تهران تمام شده بود. کاله در بازی بعدی (هفته بیست و سوم، چهارشنبه هفدهم بهمن) در آمل میزبان شهرداری گنبد خواهد بود.
نتایج دیدارهای دیگر:
شهرداری ارومیه ۱– خاتم اردکان ۳ // سایپا ۳ – شهرداری ورامین ۰ // عقاب نهاجا ۱– شهروند اراک ۳ //
سایپا ۳ – شهرداری ورامین ۰ // فولاد سیرجان ایرانیان ۳ – شهرداری تبریز ۱ // پیام مشهد ۳ – دورنا ارومیه ۱

همکاران ما