هفته پنجم لیگ برتر والیبال، شکست باورنکردنی کاله در مقابل عقاب نهاجا

هفته پنجم لیگ برتر والیبال، شکست باورنکردنی کاله در مقابل عقاب نهاجا

روز گذشته، یکشنبه ۱۳ آبان ۹۷ ، پنجمین هفته رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور برگزار شد.
تیم کاله مازندران در حالی در تهران به مصاف تیم عقاب نهاجا رفت که میتوانست با شکست میزبان خود به چهارمین پیروزی خود دست یابد ولی آنچه مشاهده شد ، یکی از جذاب ترین بازیهای این هفته از هر دو تیم بود که نهایتا کاله این بازی را ۳ بر ۲ به عقاب واگذار کرد.
ست اول بازی را کاله توانست ۲۵ بر ۱۹ به سود خود پایان دهد. ولی در ست دوم این بار عقاب بود که توانست با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی برسد. ست سوم هر دو تیم شانه به شانه هم پیش رفتند و در نهایت این کاله بود که ۲۵ بر ۲۳ نتیجه ست را به نفع خود به پایان رساند. ست چهارم با همان نتیجه ۲۵ بر ۲۳ ولی به سود تیم میزبان به پایان رسید و کار به ست پنجم و سرنوشت ساز کشانده شد. بازیکنان جوان کاله در ست پنجم رقابت سختی با میزبان داشتند ولی در نهایت این ست را با نتیجه ۱۵ بر ۱۳ به عقاب نهاجا واگذار کردند و تنها یک امتیاز از این بازی بدست آوردند. کاله با ۸ امتیاز در حال حاضر در رده ششم جدول قرار گرفت و عقاب با ۴ امتیاز در رده نهم. کاله در هفته ششم، جمعه ۱۸ آبان ۹۷ در آمل میزبان تیم فولاد سیرجان خواهد بود.
نتایج بازیهای دیگر در هفته پنجم: پیام خراسان۳ – شهروند اراک۲ // شهرداری گنبد۳ – دورنا ارومیه۲ // سایپا۳ – پیکان۰ // شهرداری ارومیه۰ – شهرداری ورامین۳ // شهرداری تبریز۰ – خاتم اردکان۳

همکاران ما