هفته هفتم لیگ برتر والیبال، کاله و یک پیروزی دیگر

هفته هفتم لیگ برتر والیبال، کاله و یک پیروزی دیگر

هفته هفتم رقابت های لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه، ۲۳ آبان ۹۷ در شهرهای مختلف کشور برگزار شد و ۴ تیم مهمان موفق شدند میزبانان خود را شکست دهند.
تیم کاله مازندران که جهت رویارویی با تیم دورنای ارومیه به آن شهر سفر کرده بود توانست در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه براحتی با نتیجه ۳ بر ۰ میزبان خود را شکست دهد. (۱۸-۲۵، ۲۱-۲۵ و ۱۹-۲۵)کاله در ست اول توانست ۲۵ بر ۱۸ پیروز شود. در ست دوم تماشاگران کم کم بازی پایاپایی را از هر دو تیم مشاهده میکردندولی باز این کاله بود که ۲۵ بر ۲۱ برنده زمین بازی را ترک کرد. در ست سوم هم با اینکه هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش پذاشته بودند ولی کاله که نمیخواست در این بازی خارج از خانه حتی یک ست را به میزبان خود واگذار کند ، توانست با برتری ۲۵ بر ۱۹ کار را یکسره کرده و ۳ امتیاز شیرین را بدست آورد.
کاله با این پیروزی ۵ برده شد و با ۱۳ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفت. دورنای ارومیه هم بدون برد و تنها با یک امتیاز در رده آخر جدول قرار گرفت. بازی بعدی کاله روز یکشنبه، ۲۷ آبان در تهران در مقابل سایپا خواهد بود. سایپا در هفته هفتم استراحت داشت.
نتایج دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر :
شهروند اراک ۳ – خاتم اردکان ۲ // عقاب نهاجا صفر – پیام خراسان ۳ // پیکان ۲ – شهرداری گنبد ۳ // فولاد سیرجان ایرانیان صفر – شهرداری ورامین ۳ // شهرداری تبریز ۳ – شهرداری ارومیه صفر