هفته ششم لیگ برتر والیبال،پیروزی کاله بر فولاد سیرجان

هفته ششم لیگ برتر والیبال،پیروزی کاله بر فولاد سیرجان

هفته ششم رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور در روز گذشته، جمعه ۱۸ آبان ۹ در شهرهای مختلف برگزار شد.
تیم کاله مازندران دیروز، جمعه ۱۸ آبان ۹۷ در سالن پیامبر اعظم(ص) شهر آمل میزبان تیم فولاد سیرجان ایرانیان بود و توانست با نتیجه ۳ بر ۲ مهمان خود را با شکست داده و همچنان در جمع مدعیان بالای جدول قرار گیرد.
کاله ست اول بازی را با نتیجه ۲۵-۱۷ به فولادی ها واگذار کرد ولی در ست دوم با اداره کردن روند بازی توانست با نتیجه ۲۵-۲۰ پیروز شود. در ست سوم اما باز این فولاد بود که توانست با نتیجه میلیمتری ۲۵-۲۳ یک بار دیگر پیروز از زمین خارج شود. در ست سوم کاله با بازی برتر و حمایت هواداران خود یک بار دیگر نماینده سیرجان را با نتیجه مشابه ست دوم، ۲۵-۱۷ شکست داد تا سهم هر تیم در این بازی دو ست برده باشد و کار به ست پنجم کشیده شد. بازیکنان جوان کاله ست پنجم را با یک بازی حساب شده و برتری کامل با نتیجه ۱۵-۷ به سود خود به پایان رساندند و نهایتا ۳ بر ۲۲ فاتح این بازی خانگی شده و ۲ امتیاز بدست آوردند.
کاله به سرمربیگری بهروز عطایی با کسب این پیروزی در پایان هفته ششم با ۱۰ امتیاز یک بار دیگر در رده پنجم جدول رده بندی قرار گرفت. تیم فولاد سیرجان ایرانیان نیز تا به اینجای بازی ها با سومین شکست خود صاحب ۷ امتیاز شد و در رده نهم قرار گرفت.

کاله در ادامه این رقابت ها در هفته بعد (هفته هفتم) روز چهارشنبه ۲۳ آبان در ارومیه به مصاف تیم دورنای این شهر خواهد رفت که این هفته استراحت داشت. دورنای ارومیه در حال حاضر بدون کسب امتیاز در رده آخر (سیزدهم) جدول قرار دارد.

در حال حاضر تیم شهرداری ورامین با ۵ برد و یک باخت با کسب ۱۶ امتیاز در صدر جدول قرار گرفته است و تیمهای پیکان تهران، شهرداری گنبد ، خاتم اردکان و کاله به ترتیب رده های دوم تا پنجم را به خود اختصاص داده اند.

نتایج دیگر بازیهای هفته ششم لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور:
شهرداری ارومیه ۲ – پیام خراسان ۳ // شهروند اراک ۳ – شهرداری تبریز ۰ // شهرداری ورامین ۳ – عقاب نهاجا ۰ // خاتم اردکان یک – پیکان ۳ // سایپا یک – شهرداری گنبد ۳ // دورنا ارومیه=استراحت