محسن صادق زاده : تلاش می‌کنیم تیمی آبرومند برای استان اصفهان باشیم

محسن صادق زاده : تلاش می‌کنیم تیمی آبرومند برای استان اصفهان باشیم

سرمربی تیم بسکتبال پمینا گفت: تلاش می‌کنیم تیمی آبرومند برای استان اصفهان باشیم. البته هدف‌مان این است که امسال یک حضور خوب در لیگ برتر داشته باشیم و سال آینده در قالب یک مدعی ظاهر شویم.

محسن صادق‌زاده در خصوص شرایط فعلی این تیم، اظهارکرد: به هر حال در دو بازی اخیر خود توانستیم با شایستگی هرچه تمام‌تر تیم‌های صنایع پتروشیمی و ثامن مشهد را شکست دهیم. مسلما قرار نیست در جدول لیگ برتر برای همیشه در پایین جدول باقی بمانیم. درست است که با شرایط بسیار سختی وارد لیگ شدیم و هماهنگی لازم را نداشتیم، اما بازیکنان متعصب پمینا علاقه دارند شان خود و بسکتبال اصفهان را حفظ کنند.

وی افزود: تلاش می‌کنیم تیمی آبرومند برای استان اصفهان باشیم. البته هدف‌مان این است که امسال یک حضور خوب در لیگ برتر داشته باشیم و سال آینده در قالب یک مدعی ظاهر شویم. بازیکنان اصفهانی این پتانسیل را دارند  که برای شهرشان افتخار آفرینی کنند.

سرمربی تیم بسکتبال پمینا تصریح‌کرد: تیم‌های ثامن و صنایع پتروشیمی در برابر ما خوب ظاهر شدند، اما بازیکنان پمینا انگیزه بیشتری داشتند و موفق به شکست این دو تیم شدند. برای من در وهله اول تیم مهم است نه بازیکن خاصی. مهم هماهنگی در تیم است و در تیم پمینا به دنبال ساختار سازی هستیم. بسکتبال یک بازی گروهی است که تمام بازیکنان در پیروزی یک تیم سهیم هستند.

صادق‌زاده افزود: بازی بعدی ما در برابر شهرداری گرگان در اصفهان است که کار بسیار سختی در برابر این تیم داریم. شهرداری یک تیم پرمهره است که برای حضور در بین چهار تیم بالای جدول برنامه ریزی کرده‌اند و در شرایط خوبی به سر می‌برند و از سوی مسئولان خود به خوبی حمایت می‌شوند. امیدوارم با حفظ تمرکز این تیم را شکست دهیم.