طلوع‌کیان: مربیان ایرانی کولاکوویچ را تخلیه اطلاعاتی کردند

طلوع‌کیان: مربیان ایرانی کولاکوویچ را تخلیه اطلاعاتی کردند

نخستین سمینار تخصصی «تاکتیک‌های پیشرفته دفاعی» دیروز (دوشنبه ۲ بهمن ۹۶) با حضور بیش از ۸۰ مربی مرد و زن والیبال در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک تهران برگزار شد.

علیرضا طلوع کیان مربی تیم لیگ برتری کاله مازندران گفت: مربیان مشارکت خوبی در سمینار تاکتیک های پیشرفته دفاعی داشتند و کولاکوویچ را به نوعی تخلیه اطلاعاتی کردند.

وی درباره برگزاری این سمینار یک روزه گفت: جا دارد از فدراسیون والیبال تشکر کنیم که با هوشیاری و هوشمندی در قرارداد مربیانی که به خدمت می گیرند، این ماده را قرار می دهند که آنان موظف هستند اطلاعات خود را در دوره ها و سمینارها در اختیار مربیان ایرانی قرار دهند.

طلوع کیان همچنین گفت: این اقدام خوبی بود بطوریکه در قرارداد کولاکوویچ نیز آمده بود و مربیان امروز این مربی بزرگ جهان را تخلیه اطلاعاتی کردند. امیدوارم این اتفاق باز هم تکرار شود و درباره مسایل مختلف والیبال اینگونه سمینارها برگزار شود.سرمربی تیم ملی والیبال از تجربیات خودش در میادین مختلف اطلاعاتی به مربیان شرکت کننده در این دوره ارائه کرد. به نکات خوبی اشاره کرد و با سبک، روش و سیستم کولاکوویچ نیز آشنا شدیم. مربیان نیز با انگیزه در این دوره شرکت کردند و در مباحث کلاس نیز بسیار خوب مشارکت داشتند.

همکاران ما