صعود کاله جوان مازندران به مرحله دوم

صعود کاله جوان مازندران به مرحله دوم

تیم بسکتبال کاله جوان مازندران با پیروزی مقابل نمایندگان سبزوار در لیگ زیرگروه بسکتبال کشور توانست به عنوان تیم صدرنشین به مرحله دوم این مسابقات صعود کند.
مسابقات لیگ زیرگروه بسکتبال باشگاه‌های کشور امسال با حضور ۱۲ تیم از چهار منطقه کشور برگزار شد و در گروه شمال کشور تیم کاله جوان مازندران درحالی که با هیئت بسکتبال سبزوار و شهرداری سبزوار هم‌گروه بوده موفق شد به مرحله بعد راه یابد.

نماینده بسکتبال مازندران در دور نخست این مسابقات که به صورت دوره‌ای و متمرکز پیگیری می‌شود به مدت سه روز در سالن ورزشی سرپوشیده شهدای آمل توانست هر دو نماینده سبزوار را از پیش رو بردارد.

دور دوم این مسابقات نیز در سبزوار دنبال شد و شاگردان صابر موسوی در نخستین دیدار با نتیجه ۶۲ بر ۵۶ هیئت سبزوار را شکست داد و با توجه به اینکه صعودش به دور دوم با صدرنشینی مسجل شده بود مقابل شهرداری سبزوار با بازیکنان ذخیره به میدان رفت و شکست خورد.

گفتنی است، در پایان دور نخست رقابت‌های لیگ زیرگروه بسکتبال کشور از هر گروه دو تیم به مرحله بعدی صعود می‌کنند و از جمع هشت تیم صعود کننده دو گروه چهار تیمی تشکیل می‌شود تا در نهایت دو تیم از هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه یافته و تکلیف چهار تیم برتر مشخص شود.