صعود بسکتبال کاله جوان به مرحله یک چهارم نهایی

صعود بسکتبال کاله جوان به مرحله یک چهارم نهایی

تیم بسکتبال کاله جوان در روزهای اول و دوم آبان راهی سبزوار می شود تا تکلیف دو تیم صعود کننده به مرحله بعدی مسابقات لیگ زیر گروه بسکتبال کشور در گروه B در سبزوار مشخص شود.

شاگردان  سید صابر موسوی که در دو مسابقه قبلی خود در آمل با حمایت پرشور و استقبال کم نظیر هواداران آملی موفق به کسب دو پیروزی با نتایج ۶۴ – ۵۳ و ۶۶ – ۶۲ به ترتیب مقابل شهرداری سبزوار و هیات بسکتبال این شهر شده و صعود خود به مرحله یک چهارم نهایی را مسجل کرده بودند ، تنها برای کسب عنوان سرگروهی راهی سبزوار می شوند.

لازم به یادآوریست که درمرحله مقدماتی مسابقات زیرگروه لیگ بسکتبال باشگاه های کشور سه تیم شهرداری وهیات بسکتبال سبزوار و کاله جوان مازندران سه روز دوره ای در سالن ورزشی شهدا آمل با هم رقابت کردند.

مسابقات زیرگروه لیگ بسکتبال باشگاه های کشور امسال با حضور ۱۲ تیم در چهار منطقه کشور برگزار می شود واز هر منطقه دو تیم به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات صعود خواهند کرد.

در مرحله یک چهارم نهایی این رقابتها نیز چهار تیم به مرحله نیمه نهایی صعود ودر نهایت دو تیم اول ودوم مسابقات زیرگروه لیگ بسکتبال باشگاه های کشور به رقابتها لیگ دسته دوم باشگاه های کشور صعود خواهند کرد.