سه پیروزی متوالی تیم ملی والیبال ایران در هفته نخست لیگ ملت های والیبال

هفته اول رقابتهای لیگ ملتهای والیبال ۲۰۱۹ از جمعه گذشته، ۱۰ خرداد در ۴ شهر مختلف کشور چین برگزار شد.
تیم ملی والیبال کشورمان با پیروزی مقتدرانه مشابه ۳ بر صفر در مقابل تیمهای ملی ایتالیا ، چین و آلمان به سه پیروزی با ارزش در هفته اول این رقابتها دست یافت.
بازیکنان کشورمان در اولین بازی به مصاف تیم ایتالیا که یکی از قوی ترین تیمهای والیبال دنیا را دارد رفت و توانست با نتیجه مقتدرانه ۳ بر صفر و امتیازات ۲۵_ ۲۰، ۲۳_ ۲۵، ۲۳_ ۲۵ و و ۲۳_۲۵ به پیروزی برسد.
دومین دیدار ملی پوشان ایران مقابل میزبان هفته اول این دوره از بازیها یعنی چین برگزار شد که باز این تیم ملی ایران بود که با نتیجه ۳ بر صفر و امتیازات ۲۵_۲۲، ۲۵_۱۸ و ۲۵_۲۱ به دومین پیروزی با ارزش در مقابل چین قدرتمند دست یافت.
سرو قامتان کشورمان در بازی سوم و آخر هفته اول به مصاف تیم ملی آلمان رفت که آن بازی را نیز همانند دو بازی قبلی با قاطعیت با نتیجه ۳ بر صفر و با امتیازات ۳۰_۲۸، ۲۹_۲۷ و ۲۵_ ۲۰ به پیروزی رسید.
بدین ترتیب تیم ملی کشورمان در هفته نخست رقابتهای ملتهای والیبال در کشور چین با کسب ۳ پیروزی باارزش مقتدرانه در جدول رده بندی در مقام نخست قرار گرفت.
طبق برنامه، تیم ایران در هفته دوم این رقابتها که به میزبانی کشور ژاپن برگزار میشود به مصاف تیم های برزیل، آرژانتین و ژاپن خواهد رفت.

Attachment

همکاران ما