حضور سرمربی، سرپرست و مربی تیم ملی والیبال در آمل

تیم والیبال کاله مازندران از ساعت ۱۶ امروز، یکشنبه پنجم اسفند ۹۷ در سالن پیامبر اعظم(ص) شهر آمل در دیدار دور برگشت مرحله نخست پلی‌آف لیگ برتر والیبال میزبان تیم خاتم اردکان است. دیداری حساس و پر هیجان بین دو تیم. از یک طرف تیم (کاله مازندران) با تلفیقی از بازیکنان جوان گمنام ولی با استعداد و با انگیزه و اعتماد به نفس بالا و چند بازیکن قوی و وفادار به تیم و طرف دیگر، خاتم اردکان، نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر ، قهرمان کنونی باشگاههای آسیا ، تیمی پرخرج با بازیکنان معروف و پر آوازه مثل شهرام محمودی ، عادل غلامی و مهدی مرندی و …

کاله در دیدار رفت که در اردکان برگزار شد با شهامت بازی کرد و مزد خود را گرفت . ۳ بر ۲ نتیجه بازی خارج از خانه کاله بود و این بار در بازی برگشت کاله میخواهد در مقابل چشم هواداران متعصب و خونگرم خود بازی ای در خور نام کاله به عنوان تنها نماینده شمال و مازندران در لیگ برتر از خود به نمایش بگذارد تا با حمایت هواداران در خانه خود به دومین پیروزی دست یافته و به جمع ۴ تیم مرحله پایانی صعود کنند.

خبر مهم اینکه ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران به اتفاق امیر خوش‌خبر، سرپرست و سعید رضایی، مربی تیم ملی برای مشاهده نزدیک از این بازی مهم در سالن حضور خواهند داشت.

کولاکوویچ هفته گذشته به تهران سفر کرده بود تا دیدار مرحله پلی‌آف روز چهارشنبه گذشته بین دو تیم پیکان و سایپا را در خانه والیبال تهران تماشا کند.

Attachment

همکاران ما