حسین کاظمی : کاله جوان به حمایت تماشاچیان آملی نیاز دارد.

حسین کاظمی : کاله جوان به حمایت تماشاچیان آملی نیاز دارد.

‘حسین کاظمی’ شامگاه چهارشنبه پس از پیروزی ۳ بر صفر تیم کاله جوان مازندران برابر مقاومت فرمانداری مهاباد گفت: در بازی های گذشته و به خصوص در دو بازی اخیر برابر شهرداری نیشابور و مقاومت فرماندار مهاباد در زدن سرویس بهتر عمل کردیم و این برتری نسبی در کسب پیروزی تیم نیز تاثیر زیادی داشت.

وی افزود: از بابت پیروزی خانگی برابر تیم مهاباد خوشحال هستم، بازی سختی بود، اما با تلاش و جدیت بالای بچه ها موفق به برتری خانگی شدیم.

سرمربی تیم کاله جوان مازندران با اشاره به اینکه با وجودی که بازیکنان تیم تمرینات هفتگی قبل از مسابقات خوب عمل می کنند، اما فقط ۲۰درصد از توانایی های آنان را در زمین شاهد هستیم، تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد با آنالیز عملکرد بازیکنان تیم ، نقاط ضعف و حتی قوت تیم را بررسی کنیم.

کاظمی افزود: درعین حال از عملکرد شاگردانم در این مسابقه رضایت کامل دارم و آنان دراین بازی برتر از حریف مهابادی بودند.

سرمربی تیم کاله جوان مازندران ، به شکست هفته گذشته تیمش برابر تیم شهرداری نیشابور اشاره کرد وگفت: تیم کاله هر چند با نتیجه ۳ بر ۲ نتیجه را به حریف خود باخت، اما همگان دیدند که باخت کاله به علت اشتباهات داوری بوده است.

کاظمی از حضور و حمایت تماشاچیان آملی در بازیهای خانگی تیم کاله جوان قدردانی کرد و گفت: تیم جوان کاله در بازی های خانگی به حمایت پرشور تماشاچیان آملی نیاز دارد.

دیدار تیم های والیبال کاله جوان مازندران و مقاومت فرمانداری مهاباد در چارچوب هفته چهارم مسابقات لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور عصر چهارشنبه و در حضور حدود ۴۰۰ تماشاگر در تالار ورزشی پیامبراعظم آمل برگزار شد و طی آن تیم میزبان با نتیجه ۳ بر صفر میهمان خود را با شکست داد و صدرنشین جدید این رقابتها شد.