حسین کاظمی : تجربه عامل برتری ما بود

حسین کاظمی : تجربه عامل برتری ما بود

حسین کاظمی پس از پایان دیدار تیم های سفیر قم و کاله جوان در لیگ دسته اول والیبال کشور که شامگاه چهارشنبه در قم برگزار شد اظهار داشت: خوشحالم که ۳ امتیاز مسابقه را گرفتیم و باید به فرید آخوند زاده سرمربی سفیر قم به دلیل داشتن چنین تیمی تبریک بگویم زیرا آن ها تیم بسیار خوبی دارند و باید قبول کنیم تیمی که جوان بسته شود با چنین مشکلاتی روبرو می شود چنان که در سال های قبل هم تیم من جوان بود و همین مشکلات را داشتیم.

وی افزود: اگر امروز پیروز شدیم تنها با تجربه نفراتمان بازی را بردیم و امروز از آن بازی هایی بود که پیروزی در آن خیلی سخت بود و پیروزی در چنین بازی سختی برای ما اهمیت زیادی داشت زیرا سال قبل در قم بازنده شده بودیم.

سرمربی تیم والیبال کاله جوان گفت: به بازیکنانم گفته بودم که شاید اسم تیم روبرو و بازیکنان حریف اسم بزرگی نباشد اما آن ها تیمی هستند که جوان هستند و خوب تمرین می کنند و نباید آن ها را دست کم بگیریم.

کاظمی بیان کرد: امروز تعویض های ناخواسته ای در بازی داشتیم اما مجبور شدیم از تمامی نفراتمان استفاده کنیم و نمایش بازیکنان ما تنها ۳۰ درصد توانی بود که در تمرین به نمایش می گذاشتند و ما هیچ تاکتیکی نداشتیم و به همین دلیل متاسفم و از تماشاگران عذرخواهی می کنم.

وی تصریح کرد: هدف ما رسیدن به جمع ۴ تیم و رسیدن به نتایج خوب است و باید سعی کنیم در بازی های بعدی کار کنیم زیرا گروهی که در آن قرار داریم گروهی سخت است و هیچ مربی ای دوست ندارد تیمش در این گروه باشد.

سرمربی تیم والیبال کاله جوان خاطرنشان کرد: تیم های مشهد، مهاباد، ارومیه و قم تیم های قدرتمند این گروه هستند البته نمایندگان تهران و نیشابور هم حریفان قدرتمندی هستند و تلاش می کنیم به عنوان تیم نخست به دور بعد صعود کنیم.