بیدروسیان : امیدوارم تماشاگران‌مان بیشتر به پمینا اعتقاد پیدا کنند.

بیدروسیان : امیدوارم تماشاگران‌مان بیشتر به پمینا اعتقاد پیدا کنند.

وارطان بیدروسیان در خصوص شرایط تیمش پیش از دیدار با شهرداری گرگان در هفته هشتم لیگ برتر اظهار داشت: با وجود اینکه تیم ما دیر بسته شد و زمان کافی برای تمرین نداشتیم، نسبت به ابتدای فصل هماهنگ‌تر شده‌ایم. سیستم‌هایی هم که مدنظر آقای صادق‌زاده بود در حال جا افتادن و حاکم شدن در تیم است و تقریباً داریم به آمادگی صددرصدی می‌رسیم. وی افزود: بازی فردا برای ما بسیار حساس است و حتماً باید از این دیدار خانگی امتیاز بگیریم تا هم تیم منسجم‌تر شود و هم تماشاگران‌مان بیشتر به پمینا اعتقاد پیدا کنند.
بیدروسیان در پاسخ به این سوال که قبول دارد شهرداری گرگان قدرت سال‌های قبل خود را ندارد گفت: امسال شرایط لیگ و بسته شدن همه تیم‌ها به نحوی بود که هیچ تیمی زمان کافی برای تمرین و بالا بردن سطح آمادگی خود نداشت. درست است که شهرداری گرگان زودتر از بقیه شروع کرد اما بازیکنانی که جذب کرده تا به حال با هم کار نکرده بودند و برای هماهنگی نیاز به زمان دارند.
وی ادامه داد: البته این تیم با کادرفنی و اسپانسری که دارد و تماشاگرانی که همیشه آنها را حمایت می‌کنند کم‌کم به روزهای ایده‌آل خود برخواهد گشت و از تیم‌هایی است که در لیگ امسال حرف برای گفتن خواهد داشت. بازیکن پمینا اصفهان در مورد اینکه تیمش در سه هفته متوالی با سه تیم مدعی مهرام، دانشگاه آزاد و پتروشیمی بندرامام مسابقه داد گفت: به نظر من از الان نمی‌توان روی تیمی نام مدعی گذاشت و فقط می‌توان گفت کدام تیم آماده‌تر است. چون امسال تیم‌ها طوری بسته شده‌اند که در یک سطح هستند و تفاوت آنها در زمان تمرین بیشتر یا شرایط مالی بهتر و … است. شما دیدید که دانشگاه آزاد موفق شد تیمی مثل مهرام که شکستی نداشت را ببرد و هر تیمی که زودتر خود را به هماهنگی برساند می‌تواند نتیجه بهتری بگیرد. یا مثلاً تیمی مانند پتروشیمی نتوانست بازی همیشگی خود را مقابل هفت الماس قزوین انجام دهد و این نشان می‌دهد فرق زیادی بین تیم‌ها نیست.
بیدروسیان در مورد انتخابات رئیس آینده فدراسیون بسکتبال گفت: امیدوارم هر کس بر سر کار می‌آید راه فدراسیون قبلی را در پیش بگیرد و لیگ را بهتر از الان برگزار کند تا انگیزه رقابت بین تیم‌ها به وجود بیاید چون فکر نمی‌کنم تیمی که دقیقه ۹۰ بسته شود در هفته‌های ابتدایی آن انگیزه لازم را داشته باشد. امیدوارم فدراسیون بتواند با حمایت از اسپانسرها آنها را دوباره به لیگ برگرداند و یک شوک به بسکتبال و لیگ ایران وارد شود تا مثل چند سال قبل لیگ پویایی داشته باشیم و از دل آن بازیکنانی به ثمر برسند که بتوانند پشتوانه خوبی برای پیشرفت تیم ملی باشند.
وی در پایان گفت: جا دارد از حمایت مسئولان پمینا از بسکتبال اصفهان تشکر کنم و امیدوارم ما بازیکنان بتوانیم با نتایجی که می‌گیریم جواب زحمات آنها، هیأت اصفهان و محسن صادق‌زاده را بدهیم.