بهروز عطایی: مشکل بزرگ والیبال نحوه چیدمان داوران است

بهروز عطایی: مشکل بزرگ والیبال نحوه چیدمان داوران است

بهروز عطایی، سرمربی تیم کاله مازندران اظهار داشت: در حال حاضر بزرگترین مشکلی که گریبانگیر این مسابقات بوده و اکثر دیدارها را با چالش مواجه میکند، نحوه چیدمان داوران است.
بعد از بازی کاله در مقابل سایپا، عطایی گفت: با اینکه مشخص بود که کار سختی را با سایپا در تهران خواهیم داشت اما از نظر خودم بازیکنان کاله بازی خوبی را با حریف قوی تهرانی خود به نمایش گذاشتند. در ست سوم بچه ها هماهنگی لازم رو نداشتن و همین باعث شد حریف از آن استفاده لازم را ببرد.
عطایی در خصوص اعتراضات کادر فنی تیمشبه نحوه قضاوت داور حین بازی گفت: اظهار نظر درباره نحوه داوری بعضی از داوران لیگ بی فایده است چون ظاهرا قرار نیست ترتیب اثری از طرف سازمان لیگ داده شود. من در کل در رابطه با داوری ها اظهار نظر نمیکنم ولی بصورت کلی باید بگویم چالشی را که سازمان لیگ در خصوص چیدمان داوری ها در پیش گرفته در برخی از موارد همانطور که دیدم با تنش های زیادی چه از سوی کادر فنی و بازیکنان و چه از سوی تماشاگران مواجه شده. در مورد دیدار با سایپا هم قبل از مسابقه با آقای اکبری در این نکته تفاهم داشتیم که با قضاوت این داور که اداره یک بازی سنگین را ندارد بازی به مشکل خواهد خورد.
عطایی گفت: داور این بازی اشتباهات مستقیم و تاثیرگذاری را برای هر دو تیم مرتکب شدکه این باعث شد این بازی زیبا به چالش و تنش کشیده شود. مطمئنا چنین قضاوتی در یکی از شهرستانها میشد مسلما جنجال و درگیری‌های زیادی را در بر میداشت.