بهروز عطایی: اکثر بازیهایمان را با ۶ بازیکن ثابت انجام دادیم

بهروز عطایی، سرمربی چندین ساله تیم کاله مازندران در گفتگویی اظهارات خود را در باره پیروزی تیمش بر پیکان اینگونه بیان کرد؛
بازی کاله با پیکان بازی خوبی بود. همگی میدانستیم بازی مهمی را بخصوص برای پیکانی ها در پیش رو داریم.

عطایی گفت: کاله و پیکان شناخت خوبی از هم داشتند بخاطر همین هر دو تیم بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند. بازیکنان ما با تمرکز بالا کمتر مرتکب اشتباه شدند و همین باعث شد در لحظات حساس احساسی بازی نکنند و با اعتماد به نفس بالا و تلاش زیاد از نام حریف قدرتمند تهرانی خود نترسند.. در بازیهای پایاپای معمولا تیمی برنده است که اشتباهات کمتری داشته باشد

بهروز عطایی در مورد عملکرد کاله تا آخر هفته بیست و دوم گفت:همانطور که میدانیم تیم‌هایی در این لیگ هستند که شرایط مالی شان بهتر از باشگاه کاله است و بیشتر از کاله هزینه میکنن ولی در جدول رده‌بندی پایین‌تر از ما قرار دارند. به جرات میتوانم بگویم تیم کاله یکی از کم‌هزینه‌ترین تیم‌های لیگ است. با توجه به این شرایط و جوانی بازیکنان تیم ، شکست پیکان نسبت به استاندارد‌های والیبال روز دنیا یک نوع شگفتی است زیرا اگر بخواهیم منطقی به موضوع نگاه کنیم این پیکان بود که با بازیکنان قدرتمند و جایگاهی که در حال حاضر دارد باید تیم ما را میبرد.

سرمربی تیم کاله همچنین اظهار داشت: ما در اکثر بازی‌های این فصل از۶ بازیکن ثابت استفاده کردیم و در واقع مشکل اصلی این است که فاصله بازیکنان ذخیره ما با بازیکنان ثابت تیم کاله زیاد است. با این حال خیلی خوشحالم که این بازیکنان فراتر از انتظارات و با تلاش مضاعف این بازی را به سود خود به پایان رسانیدند.

وی در مورد وقفه‌ای که در حین بازی با پیکان رخ داد اظهار داشت: در یکی از صحنه‌ها اسماعیل مسافر که برای زدن اسپک به هوا پریده بود موقع فرود نیم تنه اش در زمین پیکان قرار گرفت ولی پایش همچنان در زمین خودی قرار داشت. همین مسئله باعث شد فلاح به این موضوع اعتراض کند و برای متقاعد کردن داور، مسافر را در زمین خودشان نگه داشته بود که این موضوع با واکنش بازیکنان ما رو به رو شد.

از بهروز عطایی سوال شد که چرا کولاکوویچ برای دیدن بازیهای لیگ حضور پیدا نمیکند؟ عطایی اینگونه پاسخ داد: این برنامه ریزی باید از خیلی وقت پیش توسط فدراسیون والیبال انجام می‌شد. در حال حاضر تیم‌ها در اوج آمادگی خود هستند و کولاکوویچ میتوانست از بین بازیکنان خوب تعدادی را جهت تیم ملی مد نظر قرار میداد.