پایان کاله کاپ ۹۷ در تهران

پایان کاله کاپ ۹۷ در تهران

چهارمین دوره رقابتهای بسکتبال در رده مینی با عنوان تورنمنت کاله کاپ به همت باشگاه ورزشی کاله مازندران از روز دوشنبه هشتم الی جمعه دوازدهم بهمن ماه جاری با حضور ۱۴ تیم از نمایندگان استانهای اصفهان ، سمنان ، گلستان ، قزوین ، مازندران ، مرکزی و هرمزگان برگزار شد.

در این دوره از رقابتها از نمایندگان هیاتهای بسکتبال استانهای هرمزگان (مخابرات هرمزگان)، اصفهان (آینده سازان اصفهان)، گلستان (شهرداری گرگان)، قزوین، مرکزی (نبوغ اراک)، مازندران (کاله مازندران)، سمنان (ظفر سمنان) همچنین باشگاههای تهرانی از جمله مهرام (مهرام اسلامشهر)، شکلی، کنکو، وحدت آریا، مدرسه بسکتبال آتشی ، مدرسه بسکتبال نیکان و کاله تهران جهت اعزام یک تیم مینی بسکتبال دعوت به عمل آمد. همچنین تیمهایی از باشگاههای تهرانی از جمله کنکو ، مدسه بسکتبال آتشی ، مهرام ، نیکان ، وحدت آریا و تیم مینی بسکتبال کاله تهران حضور داشتند.

این مسابقات با هماهنگیهای لازم با مسوولین محترم مجتمع فرهنگی-اردویی شهید باهنر تهران و در سالن پوریای ولی آن مجتمع بصورت شبانه روزی برگزار گردید.

طی پنج روز تعداد ۴٠ دیدار برگزار شد. تیمهای شرکت کننده بصورت دوره ای در مقابل هم قرار گرفتند و در آخرین روز بازیها ۴ تیم به مرحله رده بندی و فینال رسیدند. این تیمها عبارت بودند از نمایندگان مازندران و سمنان که جهت رده بندی به مصاف هم رفتند. اصفهان و هرمزگان هم در فینال روبروی هم قرار گرفتند.

این مراسم که در حضور خیل تماشاگران بازیها که اکثریت به اتفاق آنها از خانواده های بازیکنان شرکت کننده در این دوره از مسابقات بودند مهمانان ویژه ای نیز دعوت شده بودند. از جمله آقای مهران شاهین طبع، سرمربی تیم ملی بسکتبال و صمد نیکخواه بهرامی، کاپیتان تیم ملی بسکتبال کشورمان و در کنار او میثم میرزایی و فرید اصلانی، از ستاره های تیم ملی بسکتبال مردان همچنین دو بازیکن تیم ملی بسکتبال بانوان کشورمان، خانمها، مژگان خدادای و معصومه اسماعیل زاده .
در جمع مدعوین مسوولین محترمی از وزارت آموزش و پرورش ، فدراسیون بسکتبال ( آقای مسعود قاسمی، سرپرست تیمهای ملی بسکتبال کشور ،بهرام رمضان، مسوول دپارتمان استعدادیابی فدراسیون بسکتبال) ، همچنین آقای بابویی،رییس فدراسیون ورزش‌های دانش آموزی همچنین آقای آشور گل محمدی، مجری برنامه بسکتبال رادیو ورزش نیز با حضور خود گرمی خاصی به مراسم بخشیدند. در روز اختتامیه این تورنمنت در کنار مسابقات رده بندی و فینال ، یک مسابقه جالب نمادین بین دو تیم رده مینی با حضور نیکخواه بهرامی، میرزایی و اصلانی برگزار شد.
در مراسم روز پایانی آقای آیدین مقیمی، چهره نام آشنای بسکتبال در امر گزارشگری، جهت هماهنگی برنامه های متنوع بعنوان مجری مراسم کاله کاپ هیجان خاصی به جو سالن و تمامی شرکت کنندگان دادند.
در مراسم اختتامیه کاله کاپ جمعی از نمایندگان سایتهای ورزشی از جمله خبرگزاری صدا و سیما ، تسنیم ، خبر ورزشی ، برنا ، ایسنا و …. با حضور خود مراسم اختتامیه را تحت پوشش خبری خود قرار دادند.

هدف نهایی باشگاه ورزشی کاله با برگزاری تورنمنت کاله کاپ توسعه اینگونه مسابقات و توجه بیشتر به ورزش بسکتبال در رده های پایه و برگزاری آن در بعد وسیعتر با حضور نمایندگان ٣٢ استان کشور و همچنین دعوت از چند تیم خارجی میباشد.

کاله کاپ ۹۷

کاله کاپ ۹۷

نماینده استان هرمزگان- مقام اول کاله کاپ۹۷

همکاران ما