برتری کاله مازندران در نخستین هفته لیگ دسته اول بسکتبال

برتری کاله مازندران در نخستین هفته لیگ دسته اول بسکتبال

عصر روز جمعه و در نخستین هفته از لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور ، دو تیم کاله مازندران و مانیزان کرمانشاه در سالن سردار سجودی بابل به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با حساب ۷۶ به ۶۲ به سود زرد و سبزپوشان کاله به پایان رسید.

رضا نوری سرمربی تیم کاله مازندران در پایان بازی با ابراز خرسندی از کسب پیروزی شاگردانش در مقابل تیم مانیزان ، گفت : خیلی از بازیکنان تیمم برای نخستین بار در یک مسابقه رسمی به میدان رفتند اما خدا را شاکر هستیم که با وجود کم تجربگی سربلند از این مسابقه بیرون آمدیم. وی ادامه داد : در پایان کوارتر سوم هم از تیم کرمانشاه عقب بودیم اما با شروع کوارتر چهارم و سرعت بخشیدن به بازی با توجه به تمرینات آمادگی جسمانی خوبی که در طول دوره آماده سازی قبل از شروع فصل پشت سر گذاشتیم توانستیم تیم خوب مانیزان را شکست دهیم. نوری افزود : امیدواریم روند رو به رشد تیم هفته به هفته و بازی به بازی چه از لحاظ تکنیکی و تاکتیکی و چه از لحاظ روحی و روانی سرعت بیشتری به خود بگیرد و بتوانیم نماینده شایسته ای برای استان مازندران در لیگ بسکتبال باشیم.

محمدعلی رجایی نیز در گفتگویی با وبسایت باشگاه ورزشی کاله مازندران در خصوص بازی امروز گفت : بازی خوبی بود و با توجه به دستورالعمل فدراسیون بسکتبال مبنی بر جوانگرایی در لیگ دسته اول ، از بازیکنان نوجوان و جوان در ترکیب تیم استفاده کردیم که خوشبختانه در اولین گام موفق بودیم. وی با تمجید از بازیکنان جوان تیمش در ادامه گفت : استفاده از بازیکنان جوان علاوه بر ایجاد انگیزه ، موجب درخشش و کشف استعدادهایی همچون آرمان اسماعیلی می شود که سرمایه های آینده بسکتبال این باشگاه خواهند بود.

کاله مازندران جمعه هفته آینده میهمان نیروی زمینی در تهران خواهد بود.