ناکامی کاله در بازی رفت مرحله دوم نیمه نهایی لیگ برتر

ناکامی کاله در بازی رفت مرحله دوم نیمه نهایی لیگ برتر

روز گذشته، یکشنبه ۱۲ اسفند ۹۷ دو دیدار از دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر باشگاههای کشور در فصل ۹۷ در دو شهر آمل و ورامین برگزار شد.

در سالن پیامبر اعظم(ص) شهر آمل تیم کاله مازندران با بازیکنان جوان و جویای نام خود میزبان یکی از بهترین تیمهای دوره های اخیر رقابتهای لیگ برتر یعنی سایپا تهران قرار گرفتند. این بازی جذاب ، پرهیجان با رقابتی دوشادوش بین دو تیم در سالن مملو از دو هزار تماشاچی و هواداران دو آتشه کاله در شراطی پیش رفت که ست اول را کاله با امتیاز ۲۵ بر ۲۳ به نفع خود به پایان رسانید.
اما در ست دوم این سایپا بود که با استفاده از بازیکنان باتجربه خود ۲۵-۱۷ به پیروزی رسید.
ست سوم با اینکه دو تیم شانه به شانه هم پیش میرفتند ولی در نهایت کاله این ست را هم ۲۵-۲۰ به نماینده پرقدرت تهرانی واگذار کرد. 
ست چهارم هر دو تیم رقابتی سخت را ادامه دادند و در امتیازات آخر این ست این بازیکنان جوان کاله بودند که با هدایت ها و توصیه های بهروز عطایی، مربی تیم ، از سایپا پیش افتاد و تنها به یک امتیاز برای رسیدن به امتیاز ۲۵ و مساوی کردن بازی در ست ها احتیاج داشت.
اما امتیاز سرویس های خوب حمزه ذرینی کار را به تساوی کشاند و در نهایت در یک بازی نفس گیر، تیم سایپا با داشتن بازیکنان به نام و با تجربه خود چون حمزه زرینی، علی شفیعی، علی حسینی و رضا قرا که یا آملی بوده و یا در تیم والیبال کاله بازی میکردند ۲۹ بر ۲۷ توانست ست چهارم را از آن خود کند و برنده این جدال سنگین شود. 

ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی بزرگسالان کشورمان به همراه آقای خوش خبر برای تماشای این دیدار به سالن پیامبر اعظم(ص) آمل آمده بودند.احمد حسین زادگان، همچنین استاندار مازندران نیز در میان تماشاچیان در سالن پیامبر اعظم آمل شاهد این بازی جذاب بود.

در بازی دیگر که در ورامین بین دو تیم شهرداری این شهر و پیام مشهد برگزار شد شهرداری ورامین ۳ بر ۱ به پیروزی رسید.

همکاران ما