اولین شکست شمس اما با اختلاف کم در هر ست

اولین شکست شمس اما با اختلاف کم در هر ست

اولین بازی رقابتهای لیگ برتر والیبال فصل ۹۶ با دیدار دو تیم نوشیدنی شمس (تیم ملی والیبال نوجوانان تحت حمایت کاله مازندران) و خاتم اردکان تا دقایقی پیش به پایان رسید.
در این دیدار پر هیجان تیم شمس با نتیجه ۳ بر ۲ در رقابتی پایاپای از خاتم اردکان شکست خورد.
این بازی از ساعت ۱۳ در سالن فدراسیون والیبال در تهران آغاز شد. البته قرار بود محل میزبانی بازیهای تیم شمس در شهریار برگزار شود که بنا به گفته سرپرست این تیم با توجه به خواسته های مسئولین شهریار توافق نهایی صورت نگرفت.
تیم شمس به سرمربیگری محمد وکیلی در دو ست اول و دوم با نتیجه ۱۷ بر ۲۵ و ۱۹ بر ۲۵ بازی را واگذار کرد ولی دور ست های سوم و چهارم با تلاش مضاعف و با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ و ۲۶ بر ۲۴ خاتم اردکان را شکست داد و نهایتا کار به ست پنجم رسید که این تیم خاتم اردکان بود که با نتیجه ۱۵ بر ۱۲ پیروز میدان شد. این بازی دو ساعت و بیست دقیقه طول کشید.
در تیم شمس ۱۶ بازیکن حضور دارند که ۱۱ بازیکن از بازیکنان تیم ملی نوجوانان در مسابقات آسیایی میانمار و جهانی بحرین هستند.پنج بازیکن دیگر نیز سابقه بازی در تیم ملی نداشتند که سه نفر آنان از نظر سنی برای دوره آینده رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا مناسب هستند و برای بازی های سال ۲۰۱۸ آماده می شوند.
داوران این بازی: داور اول: علیرضا قریب ، داور دوم: اسماعیل رزقی ، ناظر بازی خلیل یگانه مجد