اظهار نظر آقای بهمن سلیمانی در مورد جدایی بهروز عطایی

اظهار نظر آقای بهمن سلیمانی در مورد جدایی بهروز عطایی

بهمن سلیمانی، مدیرعامل باشگاه ورزشی کاله مازندران اظهار در خصوص جدایی بهروز عطایی، سرمربی یک دهه تیم والیبال کاله اظهار داشتند :
عطایی جزو سرمایه ها و پایه های کاله محسوب می شود و با اصرار زیاد من راهی ارومیه شد .
وی افزود ؛ من از مدت ها قبل به او گفتم که هنوز سیاست امسال ما مشخص نیست و شما به عنوان یک مربی بزرگ در صورت داشتن پیشنهاد مناسب حق انتخاب داری و او حتی با وجود داشتن چنین شرایطی باز هم نمی خواست ما را ترک کند و می گفت در هر حالی می خواهد با کاله ادامه دهد .
مدیرعامل باشگاه کاله با اشاره به خصایص معرفتی و‌ دلبستگی عطایی ادامه داد ؛ او مربی وفادار به باشگاه و هواداران بود و امیدواریم با توجه به تجربه و دانش خوبی که دارد در ارومیه هم موفق باشد و بتواند روزهای خوبی را برای تماشاگران پرشور این شهر رقم بزند .
سلیمانی در خصوص جانشین عطایی هم گفت ؛ ما منتظر دستور العمل هیات مدیره برای بستن تیم هستیم که الویت ما حفظ بازیکنان جوانی است که با ما قرارداد دارند و بعد به فکر انتخاب سرمربی جدید خواهیم بود .

سلیمانی همچنین گفت : در والیبال حق رشد و قرار داد معنی ندارد !
در خصوص آینده تیم شمس هم گفت ؛ ما بدمان نمی آید به والیبال پایه و ملی کمک کنیم به شرطی که آقایان به ما بگویند ، قرارداد ها در والیبال چه معنی ای دارد ؟! و حق رشد چه جایگاهی دارد؟
بازیکنی که با ما قرارداد محضری دارد بدون اطلاع و رضایت ما با تیم ترکیه ای قرارداد امضا می کند و در اعتراض ما می گوید ؛ بروید هر کاری دوست دارید ، انجام دهید .
مدیر عامل کاله با گلایه از ندیده شدن زحمات این باشگاه در شکل گیری شمس و معرفی چند بازیکن به تیم ملی یادآور شد ، نه تنها از ما تشکری نشد تازه رسانه ها هم به جای نام بردن از نام تیم بیشتر از آن به عنوان تیم نوجوانان یاد می کردند تا شمس !!!
سلیمانی در خاتمه گفت ؛ تا زمانی که اتحادیه باشگاهها در والیبال و سایر رشته های غیر فوتبالی شکل نگیرد ، نمی شود از حق و حقوق تیم ها به شکل اصولی دفاع کرد

همکاران ما