آغاز سی و سومین دوره لیگ برتر والیبال،کاله میزبان شهداب یزد

سی و سومین دوره رقابتهای والیبال لیگ برتر کشور از امروز، چهارشنبه هشتم ابان ماه ۹۸ با حضور ۱۳ تیم کاله مازندران ، شهداب یزد ، شهرداری ورامین ، پیام خراسان ، سایپا ، راهیاب ملل مریوان ، شهروند اراک ، پیکان تهران ، شهرداری گنبد ، شهرداری ارومیه ، سپاهان اصفهان و فولاد سیرجان خاتم اردکان برگزار میشود.
سرانجام قرعه کشی لیگ برتر والیبال با حضور تیم های شرکت کننده برگزار شد. طبق برنامه هفته اول این دوره از رقابتها تیم کاله مازندران میزبان تیم شهداب یزد خواهد بود. این بازی از ساعت ۱۷ امروز، چهارشنبه در سالن پیامبر اعظم شهر آمل برگزار خواهد شد. تیم کاله با هدایت بهروز عطایی و ترکیبی از بازیکنان بومی و مستعد در کنار تنی چند از بازیکنان باتجربه وارد این مسابقات شده است.
تیم کاله برای آمادگی بیشتر در این مسابقات در تاریخهای ۲۴ ، ۲۵ و ۲۶ مهرماه امسال یک تورنمنت چهار جانبه با حضور تیمهای لیگ برتری «کاله آمل»، «شهرداری گنبد»، «سایپا تهران» و «راهیاب ملل مریوان» در سالن پیامبر اعظم شهر آمل، برگزار کرده بود. همچنین جهت دو بازی تدارکاتی دیگر تیم کاله راهی ارومیه شده بودند تا به مصاف تیم شهرداری ارومیه بروند.
این در حالی بود که فدراسیون والیبال اعلام کرد که چهارشنبه اول آبان مراسم قرعه‌کشی رقابتهای لیگ برتر والیبال برگزار می‌شود و نام هشت تیم را که ظاهرا شرایط حضور در مسابقات را داشتند نیز اعلام کرد که در کمال تعجب و شگفتی نام تیم باشگاه کاله آمل در آن لیست وجود نداشت!!! یعنی نام یکی از قدیمی‌ترین و با ارزش ترین باشگاه‌های والیبال کشور در این سالها. تیمی که سابقه قهرمانی در ایران و آسیا را داشته و همواره جزو اندک باشگاههایی بوده که هیچوقت هیچ یک از بازیکنان تیمش در راهروهای فدراسیون والیبال بدنبال وصول طلبهای خود از باشگاه رفت و آمد نکرده بوده.
باشگاهی که همواره به طرق مختلف در راه کمک و همکاریهای همه جانبه به تیمهای ملی با فدراسیون والیبال پیشدستی کرده بوده است. به ارمغان آوردن قهرمانی جوانان جهان توسط سرمربی این باشگاه، بهروز عطایی در سال جاری و تقبل هزینه های تیم ملی جوانان کشورمان در دو فصل قبل جهت حضور بازیکنانشان در رقابتهای لیگ برتر آن سال در قالب تیم شمس ، به منظور کسب تجربه بیشتر بازیکنان تیم ملی جوانان را میتوان از آن جمله شمرد.
بهرحال با نامه نگاری ها و توضیحات مستدل به فدراسیون والیبال و ابراز ناراحتی و دلخوری مدیران باشگاه و شرکت بزرگ کاله از اقدام تعجب بر انگیز فدراسیون والیبال و هماهنگیهای لازم این مسئله ختم به خیر شد.
کاله در اولین بازی به مصاف شهداب یزد میرود. این تیم سال گذشته در رقابت‌های لیگ دسته اول والیبال قهرمانی باشگاه‌های کشور بعد از سپاهان اصفهان و مریوان کردستان مقام سوم را کسب کرده بود. داوران بازی کاله و شهداب: داور اول: محمد شاهمیری، داور دوم: مرتضی علایی همچنین ناظرین سازمان لیگ: آقایان خلیل یگانه مجد و احمد دامغانی‌نژاد هستند.
همچنین برنامه هفته اول لیگ برتر والیبال به شرح ذیل است؛
شهرداری ورامین و پیام خراسان // سایپا و راهیاب ملل مریوان // شهروند اراک و پیکان تهران // شهرداری گنبد و شهرداری_ارومیه // سپاهان اصفهان و فولاد سیرجان
تیم خاتم اردکان که در دقیقه های پایانی به این رقابتها راه یافت استراحت دارد.

Attachment