هفته سوم لیگ برتر والیبال۹۷،مصاف کاله با شهروند اراک

هفته سوم لیگ برتر والیبال۹۷،مصاف کاله با شهروند اراک

هفته سوم رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور فردا، یکشنبه پیگیری خواهد شد.

تیم کاله مازندران که تا کنون دو پیروزی شیرین بدست آورده است ، فردا در اراک به مصاف تیم شهروند این شهر میرود. کاله که طبق معمول سیاستهای چند ساله اخیر خود با استفاده از اکثریت به اتفاق بازیکنان جوان و جویای نام و بومی خود در جهت معرفی استعدادهای آینده، پا به میدان این رقابت ها گذاشته است ، این بار مهمان شهروند اراک میباشد که اولین هفته بازی ها نتیجه را واگذار کرده و چهارشنبه گذشته نیز به قرعه استراحت خورده بود.
در اردکان ، تیم خاتم این شهر میزبان پیام مشهد خواهد بود. خاتم اردکان در هفته اول شهرداری ورامین را ۳ بر ۱ از پیش رو برداشت و دومین پیروزی خود را در مقابل دورنا ارومیه با همین نتیجه بدست آورد.

در ورزشگاه غدیر ارومیه نیز تیم دورنای این شهر میزبان سایپا تهران خواهد بود. دورنا دو بازی خود را به حریفان خود واگذار کرده بود و سایپا با یک برد و یک شکست به دنبال دومین پیروزی خود است.

در تهران هم دو تیم پیکان و فولاد سیرجان به مصاف هم خواهند رفت. دو تیم اول و سوم جدول که دو بازی قبلی خود را برده اند و فردا باید روند پیروزی های یکی از دو تیم قطع شود. این بازی حساسیت خودش را در بر خواهد داشت.

در ورامین شهرداری ورامین میزبان شهرداری تبریز است. هر دو تیم در هفته دوم مسابقات در رقابتی نزدیک با حریفان خود نتیجه بازی را در پنجمین ست واگذار کرده بودند. شهرداری تبریزی در هفته اول قرعه استراحت داشت ولی شهرداری ورامین با یک برد و یک باخت احتمالا در اولین دیدار خانگی فصل انگیزه بیشتری برای پیروزی خواهد داشت.

و نهایتا تیم عقاب که در هر دو بازی نتیجه را به حریفان خود واگذار کرده بود، در هفته سوم میزبان تیم دوم جدول، شهرداری گنبد است که با استفاده از دو میزبانی، دو برد خانگی را بدست آورده بود.
شهرداری ارومیه فردا قرعه استراحت دارد. ساعت شروع بازی ها احتمالا بطور همزمان و از ساعت ۱۶ خواهد بود.

همکاران ما