هفته۱۷ لیگ برتر۹۷، پیروزی کاله در خانه حریف سنتی

هفته۱۷ لیگ برتر۹۷، پیروزی کاله در خانه حریف سنتی

روز چهارشنبه گذشته، ۱۹ دی ماه ۹۷ ، چهارمین هفته از دور برگشت (هفته هفدهم) رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور در فصل ۹۷ با انجام ۶ دیدار در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد.
در یکی از مهم ترین و در عین حال زیباترین بازی این هفته تیم کاله مازندران در سالن ۶ هزار نفری الغدیر شهر ارومیه مهمان تیم شهرداری این شهر بود که بنا به تصمیم مدیریت آن باشگاه تماشای این دیدار برای ارومیه ایها رایگان اعلام شده بود و همین امر باعث شد که تعداد ۴ هزار نفر ارومیه ای برای تماشای این بازی راهی این سالن شوند.
در ست اول این تیم میزبان بود که با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی رسید ولی در ست دوم کاله توانست با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ پیروز از زمین خارج شود. در ست سوم یک بازی پر هیجان و پایاپای از هر دو تیم به نمایش گذاشته شد تا اینکه باز این تیم کاله کازندران بود که با نتیجه ۳۱ بر ۲۹ میزبان خود را شکست داد. ارومیه ای ها در ست چهارم با تشویق هوادارن خود در سالن توانستند ۲۵ بر ۲۱ یک ست دیگر را از آن خود کنند و به این ترتیب این بازی زیبا و رقابت سنتی به ست سرنوشت ساز پنجم کشیده شد. در ست پنجم باز این بازیکنان جوان و با استعداد کاله بودند که با پختگی بیشتر و با هدایتهای بهروز عطایی و از طرفی افت روحیه و اشتباهات فردی پیاپی بازیکنان ارومیه ، توانستند مقتدرانه با نتیجه ۱۵ بر ۷ پیروز میدان شده و یک برد دیگر خارج از خانه را بدست بیاورند. این سومین پیروزی پی در پی تیم کاله در نیم فصل دوم این دوره از رقابتها بود. رقابت شهرداری ارومیه و کاله مازندران با زمان ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه طولانی ترین مسابقه در هفته هفدهم این دوره از رقابتها بود.
قبل از شروع این بازی آقای پیمان رضایی، مدیر عامل باشگاه شهرداری ارومیه همچنین شهردار و مسئولین این نهاد از میثم صالحی، بازیکن ارومیه ای تیم کاله مازندران تجلیل کردند که در جای خود عمل شایسته ای بود.
تیم کاله با این پیروزی ۲۵ امتیازی شد و با دو پله صعود به رده ششم جدول رده بندی راه یافت. شهرداری ارومیه هم با این شکست ۱۲ امتیازی شد و کماکان در رده یازدهم جدول قرار گرفت.
کاله در هفته هجدهم میزبان تیم عقاب نهاجا است که با قرعه استراحت مواجه شده بود.
نتایج بازیهای دیگر هفته هفدهم لیگ برتر والیبال ۹۷ ؛
شهرداری تبریز ۳ – پیام مشهد ۲ // خاتم اردکان ۳ – سایپا ۰ // شهرداری گنبد ۲ – فولاد سیرجان ایرانیان ۳ // پیکان ۳ – دورنا ارومیه ۱ // شهروند اراک صفر – شهرداری ورامین ۳ //

همکاران ما