هفته۱۵ لیگ برتر والیبال۹۷،پیروزی کاله در سالن بدون هوادار

هفته۱۵ لیگ برتر والیبال۹۷،پیروزی کاله در سالن بدون هوادار

هفته پانزدهم (هفته دوم دور برگشت) رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور در سال جاری دیروز، یکشنبه ۹ دی ماه ۹۷ برگزار شد.
در آمل و در سالن بدون تماشاگر پیامبر اعظم(ص) این شهر تیم کاله مازندران میزبان شهرداری تبریز بود. این بازی که همانند هر ورزش دیگری که بدون تماشاگر و هوادار برگزار شود، آن شور و شوق همیشگی را نداشت با نتیجه ۳ بر ۱ به سود کاله مازندران به پایان رسید.
رای کمیته انضباطی سازمان لیگ فدراسیون والیبال در خصوص آخرین بازی دور رفت این بازی ها که در این سالن بین کاله و شهرداری ورامین و بدنبال آن درگیری بازیکن تیم مهمان با مسوولین و ناظرین و داور بازی منجر به ایجاد تشنج و تنش و به طبع آن اعتراض هواداران خونگرم آملی شده بود بود آنقدر سختگیرانه بود که بجای حکم تعلیقی، درجارای به حکم قطعی مبنی بر عدم حضور تماشاگران در سالن صادر شد…. .
بازیکنان جوان و خوش آتیه تیم کاله که رفته به رفته با هماهنگی های بیشتر جهت نمایش یک بازی خوب و تماشاگرپسند پا به میدان میگذارند دیروز هم با شایستگی مهمان خود را که در نیم فصل تعدادی بازیکن قوی جذب کرده بود شکست دادند. ست اول کاله ۲۵ بر ۲۲ از تبریزی ها جلو افتاد ولی در ست دوم این تیم مهمان بود که در دو امتیاز آخر از کاله پیشی گرفت و ۲۵ بر ۲۳ برنده شد. اما در ست سوم این کاله بود که با وجود عدم حضور و پشتیبانی هواداران متعصب خود توانست ۲۵ بر ۱۵ شهرداری تبریز را مقتدرانه شکست دهد. ست چهارم با اینکه تیم مهمان با وجود داشتن بازیکنان جدید و قوی خود کمی به خود آمده بود ولی باز این کاله بود که ۲۶ بر ۲۴ این ست را به سود خود به پایان رسانهده و در مجموع ۳ بر ۱ فاتح این بازی شد. نتیجه بازی سخت این دو تیم در دور رفت این رقابت ها در تبریز ۳ بر ۲ به نفع تبریزی ها به پایان رسیده بود.
به این ترتیب تیم کاله مازندران به سرمربیگری بهروز عطایی با کسب ۳ امتیاز حساس با ۲۰ امتیاز خود را در رده نهم جدول رده بندی جای داد. شهرداری تبریز هم با ۱۵ امتیاز بعد از کاله در رده دهم جدول قرار گرفت. در هفته شانزدهم این بازیها روز چهارشنبه، ۱۲ دی ماه ۹۷ کاله در آمل میزبان تیم شهروند اراک است که دیروز استراحت داشت و هم امتیاز با کاله در رده هشتم جدول قرار دارد.
نتایج دیگر بازیهای هفته پانزدهم؛ سایپا ۱ – فولاد سیرجان ایرانیان ۳ // عقاب نهاجا ۱ – پیکان تهران ۳ // شهرداری ارومیه ۳ – شهرداری گنبد ۱ // خاتم اردکان ۳ – دورنای ارومیه ۱ //
شهرداری ورامین ۳ – پیام مشهد ۰

همکاران ما