هفته هشتم لیگ برتر والیبال،شکست کاله در مقابل سایپا

هفته هشتم لیگ برتر والیبال،شکست کاله در مقابل سایپا

هفته هشتم لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور دیروز، یکشنبه ۲۷ آبان ۹۷ با برگزاری ۶ بازی در شهرهای مختلف به پایان رسید و تیمهای سایپا ، شهرداری تبریز ،شهروند اراک ، شهرداری ورامین، ، خاتم اردکان و پیام مشهد از سد حریفان خود گذشتند.
تیم کاله مازندران با هدایت بهروز عطایی روز گذشته در سالن پیامبر اعظم(ص) شهر آمل میزبان تیم تهرانی سایپا بود. این دیدار که همانند بازی های دیگر راس ساعت ۱۶ برگزار شد با حضور دو هزار نفر از تماشاگران متعصب آملی جلوه زیباتری پیدا کرده بود.
سایپا تهران با سرمربیگری پیمان اکبری پس از یک هفته استراحت به آمل رفته بود. کاله در ست اول در یک بازی پایاپای نتیجه را ۲۳-۲۵ به سایپا واگذار کرد. در ست دوم این کاله بود که با یک بازی برتر توانست با نتیجه قاطع ۲۵ بر ۱۳ مهمان خود را شکست دهد و هر دو تیم در ست برده برابر شدند. ست سوم نیز هر دو تیم دوش به دوش هم پیش میرفتند که در نهایت این نماینده تهران بود که ۲۵ بر ۲۱ از کاله پیشی گرفت و این ست را به نام خود ثبت کرد. بازیکنان جوان کاله در ست سوم در مقابل بازیکنان باتجربه سایپا کاری از پیش نبردند و این ست را ۲۵ بر ۱۶ به حریف قدر خود واگذار کردند.
سه بازیکن آملی سایپا، رحمان تقی زاده، رضا قراء و علی شفیعی به اتفاق حمزه زرینی که سابقه سالها حضور در تیم کاله را داشت، با شاخه های گل به سمت تماشاچیان آملی رفتند و مورد تشویق تماشاگران فهیم آملی کاله قرار گرفتند.
کاله به این ترتیب اولین باخت خانگی خود را در این فصل تجربه کرد. کاله در هفته نهم این رقابتها در تهران مهمان تیم قوی و با تجربه پیکان میباشد که در هفته هشتم استراحت داشت. این که تیم کاله مازندران هر هفته در مقابل تیمی قرار میگیرد که در هفته قبلش استراحت داشته یکی از مشکلات برنامه ریزی این دوره از مسابقات است… .
کاله در حال حاضر با ۱۳ امتیاز در رده ششم جدول قرار گرفت. سایپا هم با امتیاز مشابه ولی با معدل امتیازگیری کمتر پشت سر کاله در رده هفتم جای گرفت.

نتایج کامل بازی‌های هفته هشتم:

کاله آمل۱-سایپا تهران۳ // شهرداری اورمیه۲-شهروند اراک۳ // شهرداری ورامین۳-دورنای اورمیه۰ // عقاب نهاجا۱-شهرداری تبریز۳ // پیام مشهد۳ -فولاد سیرجان۰ // خاتم اردکان۳ -شهرداری گنبد۲

همکاران ما