هفته۱۳ لیگ برتر والیبال۹۷،کاله مازندران و شهرداری ورامین،جذابترین بازی هفته

هفته۱۳ لیگ برتر والیبال۹۷،کاله مازندران و شهرداری ورامین،جذابترین بازی هفته

نیم فصل اول لیگ برتر والیبال روز یکشنبه با برگزاری ۶ مسابقه به پایان رسید.

دیروز، یکشنبه ۲۵ آذر ۹۷ نیم فصل (دور رفت) رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور به پایان رسید.

در آمل در سالن پیامبر اعظم (ص) این شهر جذاب ترین بازی این هفته برگزار شد. جاییکه صدر نشین دور رفت این بازی ها یعنی شهرداری ورامین با ۱۰ برد و تنها با ۲ باخت به آمل آمده بود به تصور اینکه در مقابل بازیکنان جوان و جویای نام کاله به یک پیروزی راحت دست یابد ولی تیم کاله مازندران به سرمربیگری بهروز عطایی نشان داد که یک تیم از پیش بازنده مقابل مهمان قدرتمند خود نیست.
هواداران متعصب و خونگرم آملی دیروز شاهد یک بازی هیجان انگیز و پایاپای از تیم مورد علاقه خود بودند که نتایج هر ست خود بیانگر این موضوع بود.
در ست های اول و دوم در حالیکه هر دو تیم شانه به شانه هم پیش میرفتند این شهرداری ورامین بود که با نتیجه مشابه ۲۵ بر ۲۱ به سختی پیروز از زمین خارج شد. ورامینی ها که تصور میکردند در ست سوم کار چندان سختی ندارند پا به میدان گذاشتند ولی این بازیکنان جوان و کم تجربه ولی با استعداد و کوشای کاله بودند که نشان دادند میتوان با روحیه جنگندگی و مقاومت در برابر هر تیمی تا آخر مبارزه کرد. کاله ست سوم را تا لحظه آخر با یک نمایش خوب با امتیاز ۲۷ بر ۲۵ حریف خود را شکست داد. در ست چهارم که صدرنشین جدول احساس خطر کرده بود با احتیاط بیشتری پا به میدان گذاشت و مشخص شد که همین گونه بوده چون مجددا این کاله بود که امتیازات پایانی ست چهارم را به سود خود بدست آورد و ۲۵ بر ۲۳ این ست را نیز پیروز شد.
کار به ست پنجم کشیده شد. تماشاگران سالن پیامبر اعظم (ص) که از بازی زیبا و درخشان بازیکنان تیمشان به وجد آمده بودند بدون لحظه ای سکوت آنها را تشویق نمودند.
ست پنجم در حالی پیش رفت که بر اساس یک قانون نانوشته تیمی که از بازیکنان باتجربه و سطح بالاتری برخوردار است قاعدتا میبایست پیروز شود و این اصل برای تیم صدرنشین جدول هم صدق کرد و نهایتا ۱۵ بر ۸ و در کل ۳ بر ۲ نتیجه این دیدار جذاب و تماشایی را به سود خود به پایان رساندند.
در اواخر بازی تنش هایی در زمین بازی بوجود آمد که با میانجیگری مربیان هر دو تیم ختم به خیر شد بطوریکه در پایان بازی نیروهای انتظامی و حراست به علت درگیری و حرکات ناشایست لیبروی تیم شهرداری ورامین با داور و ناظرین بازی تصمیم به بازداشت وی داشتند که با میانجیگری و وساطت بهروز عطایی، سرمربی کاله به خیر گذشت.
کاله مازندران در پایان دور رفت بازی ها با ۶ برد و ۶ باخت با ۱۷ امتیاز در رده نهم جدول قرار گرفت. شهرداری ورامین هم با دو امتیازی که از این بازی بدست آورد ۳۰ امتیازی و صدر نشین نیم فصل شد.
نتایج بازیهای هفته سیزدهم ؛

کاله مازندران۲ – شهرداری ورامین۳ //عقاب نهاجا ۳ – دورنا ارومیه ۰ //شهرداری ارومیه ۰– سایپا ۳ //پیکان ۳ – شهروند اراک ۱ //خاتم اردکان ۳ – فولاد سیرجان ایرانیان ۲ //شهرداری تبریز ۳- شهرداری گنبد ۲

همکاران ما