هفته۱۲ لیگ برتر والیبال۹۷،زور جوانان کاله به ستارگان خاتم نرسید

هفته۱۲ لیگ برتر والیبال۹۷،زور جوانان کاله به ستارگان خاتم نرسید

در ادامه رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور روز چهارشنبه در سالن پیامبر اعظم شهر آمل تیم کاله مازندران به مصاف خاتم اردکان رفت.
این بازی همانند دیگر بازیهای هفته راس ساعت ۱۶ برگزار شد.
کاله که با سرمربیگری بهروز عطایی و با برد شیرین ۳ بر ۱ از بازی قبلی خود مقابل شهرداری گنبد در خانه حریف با روحیه بهتری به مصاف خاتم اردکان رفت که این تیم بعد از ناکامی هایی که در مسابقات قهرمانی باشگاههای جهان بدست آورده بود مصمم بود که در بازیهای لیگ برتر به گونه ای روحیه خود را مجددا بدست آورد.
در ست اول با اینکه هر دو تیم پا به پای هم پیش میرفتند ولی در نهایت این خاتم مهمان بود که ۲۵ بر ۲۲ ست را از آن خود کرد. در ست دوم این بار این بازیکنان جوان کاله بودند که با اقتدار و با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ حریف اردکانی خود را شکست دادند. اما در ست های سوم و چهارم مجددا این تیم خاتم بود که با بهره گیری از ستارگان با تجربه خود و با امتیازات۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۹ نتیجه این دیدار را به نفع خود تغییر دهد.این دیدار زیبا در حضور ۱۵۰۰ هوادار عاشق کاله برگزار شد. کاله در حال حاضر با ۱۶ امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارد.
کاله در هفته سیزدهم، یکشنبه ۲۵ آذر ۹۷ میزبان تیم شهرداری ورامینی خواهد بود. که در هفته دوازدهم استراحت داشته و در حال حاضر با ۲۸ امتیاز در صدر جدول جای خوش کرده است.

همکاران ما