رضا صفایی: برخی تماشاگران ساری ۲۱ از دیگران خط گرفته بودند!

رضا صفایی: برخی تماشاگران ساری ۲۱ از دیگران خط گرفته بودند!

رضا صفایی بازیکن کاله مازندران در رابطه با دیدار معوقه ای که بین کاله و ساری۲۱ برگزار و به پیروزی کاله انجامید، چنین اظهار کرد: بازیکنان کاله بازی خیلی خوبی نمایش دادند به همین خاطر توانستیم این پیروزی ارزشمند خارج از خانه را بدست آوریم. با این پیروزی شرایط مان در جدول رده‌بندی پایدار تر شده و از الان میبایست تمرکز خودمان را به روی مراحل پلی‌آف و مسابقات حساس آن بگذاریم..
صفایی با اشاره به حاشیه‌های این بازی گفت‌: من در نیم فصل اول در تیم ساری بودم و پس از آن با چند پیشنهاد روبرو شدم که سعی کردم بهترین تیم را انتخاب کنم. به همین جهت کاله را انتخاب کردم. زمانی که می‌خواستم از ساری جدا شوم در شبکه اجتماعی‌ام و مصاحبه‌های مختلف از زحمات تیم ساری تشکر کردم، چون خودم را مدیون این تیم میدانستم.
او خاطر نشان کرد: برخی از تماشاگرنماهای ساری که از حضور من در تیم کاله ناراحت بودند متاسفانه اعتراض خودشان را به بدترین شکل ممکن نشان دادند. بعضی از دوستان من در ساری روز قبل از بازی به من گفتند که احتمال زیاد یکسری تماشاگرنما از دیگران خط گرفته‌اند تا در جریان بازی تمرکز مرا بهم بزنند. البته من آنها را به خدا واگذار می‌کنم و خوشحالم که با عملکرد خوبم در جریان بازی توانستم پاسخ بی‌احترامی آنها را بدهم.
صفایی افزود: خوشبختانه سوابق من در والیبال ایران کاملاً مشخص است. در این ۱۵ سال یک بار هم به کمیته انضباطی نرفته‌ام و هیچ درگیری در جریان مسابقات نداشتم. در جریان بازی با ساری متاسفانه برخی تماشاگرنماها رفتارهایی کردند و الفاظی به کار بردند که واقعاً تاسف آور است. هرچند که من توجهی به آنها نکردم و تمام تمرکزم روی عملکرد خودم و موفقیت تیمم بود. امیدوارم فدراسیون والیبال در این مورد بهترین تصمیم را بگیرد و با تماشاگرنماها برخورد کند. واقعاً حیف است که جوّ سالن‌های ما با حضور برخی افراد اینگونه آلوده می‌شود. من هیچ گاه به این رفتارها واکنشی نشان نمی‌دهم، چون می‌دانم مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون تمام اتفاقات را می‌بینند و بهترین تصمیم‌ها را می‌گیرند. من به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای فقط به فکر پیشرفت خودم و موفقیت تیمم هستم.

همکاران ما