دور برگشت لیگ برتر والیبال۹۷،شکست کاله در خارج از خانه

دور برگشت لیگ برتر والیبال۹۷،شکست کاله در خارج از خانه

امروز، چهارشنبه ۵ دی ماه ۹۷ دور برگشت (هفته چهاردهم) رقابتهای لیگ برتر باشگاههای والیبال کشور آغاز شد.
تیم کاله مازندران در اولین مصاف دور برگشت این بازی ها مهمان پیام مشهد بودکه در نهایت ۳ بر ۰ نتیجه را به میزبان خود واگذار کرد. این بازی همانند بازی های دیگر راس ساعت ۱۶ برگزار شد.
در حالیکه در هر سه ست بازیکنان جوان و جویای نام کاله تمامی سعی خود را برای نشان دادن یک بازی خوب از خود به کار انداختند ولی این میزبان بود که در شهر خود و با حمایت هوادارانش که این اواخر در بازیهای خانگی از مهمانان خود برتر نشان میداد نتیجه را به سود خود تمام کرد.
ست اول بازی با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به سود پیامی ها به پایان رسید. ست دوم را نماینده مشهد ۲۵ بر ۲۱ به سود خود پایان داد. در ست سوم با اینکه بازیکنان جوان کاله بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشته و شانه به شانه پیامی ها بازی میکردند با اینحال در نهایت این ست را نیز با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به میزبان واگذار کردند.کاله در هفته اول دور رفت توانسته بود پیام مشهد را در خانه ۳ بر ۱ شکست دهد.
نتایج دیدارهای هفته چهاردم؛
پیام مشهد ۳ – کاله مازندران ۰ // دورنا ارومیه ۱ – فولاد سیرجان ایرانیان ۳ // شهرداری ورامین ۳ – خاتم اردکان ۰ // سایپا ۳ – عقاب نهاجا ۱ // پیکان ۳ – شهرداری ارومیه ۱ // شهروند اراک ۰ – شهرداری گنبد ۳ // تیم شهرداری تبریز در هفته چهاردهم استراحت داشت.

همکاران ما