برگزاری اولین دوره تورنمنت مینی بسکتبال – کاله کاپ مازندران

برگزاری اولین دوره تورنمنت مینی بسکتبال – کاله کاپ مازندران

اولین دوره تورنمنت کاله کاپ مازندران در رده مینی بسکتبال در روزهای پنجشنبه و جمعه، ۱۵ و ۱۶ آذر ماه ۱۳۹۷ با حضور ۱۰ تیم در شهر آمل با همت باشگاه ورزشی کاله مازندران برگزار شد.
کاله کاپ مازندران با شرکت تیم های مینی (میکرو) بسکتبال از شهرهای آمل ، ساری ، چالوس ، نوشهر ، تنکابن ، بابلسر ، محمود آباد ، قائمشهر ، رامسر و تیم منتخب کاله تهران برگزار شد.
ده تیم فوق الذکر در دو گروه ۵ تیمی مسابقات را در دو سالن مجزای شهدای آمل و شهید حسن نژاد برگزار کردند.
دور اول مسابقات در روز پنجشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب بطور مستمر برگزار شد و در روز جمعه تیم های صعود کننده به صورت ضربدری با هم به رقابت پرداختند. در عصر جمعه نیز مسابقه فینال برگزار شد.
قبل از بازی فینال مسابقه پرتاب پنالتی با حضور یک نماینده از هر تیم انجام شد که در پایان بازیکن تیم آمل اول و بازیکن نماینده تهران دوم شدند.
بازی فینال بین دو تیم آمل و نماینده کاله تهران برگزار شد که در نهایت این نماینده کاله تهران بود که با مربیگری آقایان صادقیان و عرفانیان، از مربیان به نام پایگاه بسکتبال تیم های کاله در استان تهران به پیروزی رسید و تیم آمل به مقام نایب قهرمانی اولین دوره کاله کاپ مازندران رسید.
در پایان این رقابت ها به رسم یادبود جوایز ارزنده ای بطور یکسان به تمامی بازیکنان و مربیانشان اهدا شد.

در سال های ۹۶ و ۹۷ تورنمنت بسکتبال کاله کاپ در رده مینی در تهران و با حضور تعدادی از تیمهای بسکتبال مینی باشگاههای استان تهران با همت باشگاه ورزشی کاله برگزار شده بود.

همکاران ما